بررسی عوامل موثر بر پدیده تورم در رستاخیز پول

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، تهران (پانا) - رستاخیز پول عنوان یکی از تازه ترین تولیدات شبکه دو سیماست که با هدف بررسی عوامل موثر بر تورم در نظام پولی و مالی و بازگویی حقایق اقتصاد جهانی با زبانی ساده از امروز (پنجشنبه 30 اردیبهشت) روانه آنتن می شود.

بررسی عوامل موثر بر پدیده تورم در رستاخیز پول

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ این برنامه قصد دارد با توضیح عوامل مالی موثر بر تورم با استفاده از زبان اقتصاد و بدون ورود به سیاست، علل ایجاد تورم در نظام پولی و مالی کشور را با زبانی آسان و عامه فهم و به دور از کلی گویی های رایج تشریح کند.

در این مجموعه علاوه بر گفتگوی مجری و کارشناس در راستای موضوعات یاد شده از مستندهای مالی خارجی نیز برای تبیین مباحث برنامه استفاده می شود. گزارش مردمی، موشن گرافی، گفتگوی کارشناسی و ... از دیگر بخش های این برنامه هستند.

برنامه ترکیبی رستاخیز پول افزون بر ریشه یابی مسائل معیشتی جامعه ایرانی به حقایق اقتصاد جهانی می پردازد و به زبانی ساده ریشه ایجاد پدیده تورم در کشور را بررسی می کند به نحوی که امکان فهم آن برای عامه مردم ممکن باشد.

رستاخیز پول کاریست از گروه اقتصاد و دانش به تهیه کنندگی و کارگردانی سید جواد سید محسنی، کارشناسی احمد صالحی و اجرای ندا غفاری که پنجشنبه ها ساعت 17:00 روانه آنتن می شود و بازپخش آن چهارشنبه ها ساعت 13:30 خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "بررسی عوامل موثر بر پدیده تورم در رستاخیز پول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی عوامل موثر بر پدیده تورم در رستاخیز پول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید