این کودک جذابترین بازیگر سینمای ایران شد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، خبرنگاران: عکسی از تیپ لاکچری گلزار در کودکی که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر نموده است.

این کودک جذابترین بازیگر سینمای ایران شد

محمدرضا گلزار بازیگر تلویزیون و سینما و نوازنده و خوانندۀ موسیقی پاپ است. محمدرضا گلزار درسال 1379 وارد سینما شد. محمدرضا گلزار فارغ التحصیل مهندسی مکانیک اسـت. محمدرضا گلزار سال 1356 در شهر تهران به دنیا آمد. عکس محمدرضا گلزار در کودکی سوژه شد.

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، او یکی از خوش چهره ترین بازیگران در ایران اسـت، برخی وی را خودشیفته خطاب میکنند و برخی هم برایش سر و دست می شکنند. او بعلاوه حرفه هایی مثل: مدلینگ، مجری گری و خوانندگی هم فعالیت می نماید.

بیوگرافی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار جایزۀ بخش تجلیل دومین جشنوارۀ فیلم های ایرانی در تورنتو و تقدیرنامه باسم فیلمنامه نویس و بازیگر برای فیلم شیش و بش 1389 در سومین جشنوارۀ فیلم های ایرانی در تورنتو را در کارنامه دارد. پدرش اهل تبریز و مهندس و مادرش تهرانی و خانه دار است.

دو برادر بنام علی علیرضا مهندس رشته عمران و بردی.ا مترجم زبان انگلیسی و یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان آلمانی دارد و خودش فرزند سوم خانواده است

محمدرضا گلزار و باشگاه های والیبال

محمدرضا گلزار (زادهٔ 1 فروردین 1356) بازیگر، نوازنده، خواننده و مدل ایرانی است. اصلیت او آذربایجانی و متولد تهران است. او در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازیکن والیبال بوده است. وی در لیگ برتر والیبال 1387 به اسم مربی بدنساز تیم ارتعاشات صنعتی فعالیت می کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می کرد.

تحصیلات محمدرضا گلزار

تا سال سوم دبیرستان در رشتهٔ ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشتهٔ مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشتهٔ تجربی رفت و به قصد رشتهٔ دندان پزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشتهٔ مکانیک رفت. او فارغ التحصیل رشتهٔ مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است.

محمدرضا گلزار و فعالیت موسیقی

گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال 1377 به اسم گیتارنواز با گروه آریان شروع کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است. عکسی از تیپ استقلالی گلزار که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر نموده است.

منبع: اقتصاد 24

منبع: رکنا

به "این کودک جذابترین بازیگر سینمای ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این کودک جذابترین بازیگر سینمای ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید