پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 8 تیر 1401

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، امروز آسمان تهران آفتابی است و دما در طول شب از بیست و نه درجه به مرور و در طول روز به چهل و یک درجه می رسد.

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 8 تیر 1401

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک؛ بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران نسبتا آفتابی خواهد بود.

پیش بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حدبیشتر دما 41 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (8 تیرماه) آفتابی همراه ا وزش باد با حداقل دمای 27 و حدبیشتر دمای 41 درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه (9 تیرماه ماه) نیز آفتابی همراه باش باد با حداقل دمای 26 و حدبیشتر دمای 40 درجه سانتیگراد و برای روز آدینه (10 تیر ماه) آفتابی با حداقل دمای 26درجه و با حدبیشتر دمای 40 درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.

جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:

شرایط آلودگی هوای تهران؛ تداوم افزایش دما و آلودگی هوا

شاخص آلودگی هوای تهران در 24 ساعت اخیر در ایستگاه پایش پارک رازی تهران (در مرکز شهر) روی عدد 152 واقع شده است که برای گروه های حساس ناسالم است. تهران از ابتدای سال فقط دو روز هوای پاک داشته و بیشتر روز های تهران آلوده و قابل قبول بوده است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران شرایط جوی تهران آسمانی صاف و گاهی ابری و در بعضی ساعت ها وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در منطقه ها مستعد وروند افزایشی دما در استان پیش بینی می گردد.

بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، شرایط جوی استان تهران طی چهار روز آینده، آسمانی صاف در ارتفاعات گاهی کمی ابری، در بعضی ساعت ها همراه با وزش باد و گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید به ویژه در ساعات عصر و شب سه شنبه تا چهارشنبه (7 تا 8 تیرماه) در نیمه جنوبی و در منطقه ها مستعد با خیزش موقت گردوخاک پیش بینی می گردد.

پیش بینی شرایط آب و هوای کشور تا چند روز آینده؛ تداوم گرمای هوا

طی سه روز آینده در بخش هایی از جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوب کرمان و شرق هرمزگان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار پراکنده و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد و در سایر نقاط کشور جوی نسبتا پایدار حاکم خواهد بود.

از امروز تا شنبه (7 تا 11 تیرماه) در بعضی نواحی شمال شرق، شرق و مرکز وزش باد شدید موقت و خیزش گرد و خاک و از بعدازظهر چهارشنبه تا آدینه (8 تا 10 تیرماه) در بخش هایی از شرق به ویژه در منطقه زابل توفان شن و گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید اففی انتظار می رود.

طی پنج روز آینده نواحی شمالی و مرکزی خلیج فارس و نیمه شرقی دریای عمان مواج خواهد بود بعلاوه از چهارشنبه تا شنبه دریای خزر مواج پیش بینی می گردد.

از امروز تا اوایل هفته آینده در غالب نقاط کشور ماندگاری هوای گرم قابل پیش بینی است.

منبع: فرارو

به "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 8 تیر 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 8 تیر 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید