یحیی گل محمدی برای قرارداد با اماراتی ها ایران را ترک کرد؟

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، سرمربی پرسپولیس ساعاتی پیش تهران را ترک کرد تا برآورد درباره آینده نیمکت قهرمان ایران افزایش یابد.یحیی گل محمدی ایران را ترک کرد.

یحیی گل محمدی برای قرارداد با اماراتی ها ایران را ترک کرد؟

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، بعد از یک فصل پرماجرا یحیی گل محمدی در قامت قهرمان بزرگ فصل، سه گانه (قهرمانی لیگ، حذفی و سوپرکاپ) را برای سرخ ها به ارمغان آورد.

با این حال ساعاتی بعد از این اتفاق شیرین برای طرفداران، او در برنامه ای تلویزیونی روی خط آمد و ضمن اشاره به اتفاقات فصل و خستگی ناشی از آن، از احتمال استراحت خود برای فصل آینده اطلاع داد. خبری شوکه کننده و البته نگران کننده برای طرفدارانی که انتظار بستن تیمی قدرتمند برای تداوم موفقیت در لیگ داخلی و البته کامیابی در لیگ قهرمانان آسیا را داشتند.

اما همچنان مسئله اصلی در این باشگاه مجمع هیئت مدیره پرسپولیس بود که شاید احتمال تغییرات را در بخش مدیریتی آن نیز شکل می داد و معادلات را به سمتی دیگر پیش می برد. این مجمع اما همچون مجمع باشگاه رقیب با اعلام تنفس و انجام آن در موعد دیگر همراه شد تا اکنون ارکان باشگاه کار خود را برای فصل آینده از سر بگیرند.

یحیی گل محمدی امروز تهران را به مقصد دبی ترک کرد تا برآورد ها درباره نیمکت این تیم نیز افزایش یابد. سرمربی سرخ ها که با سه قهرمانی فصل را به انتها رسانده بود، البته در میان شایعات مربوط به احتمال جدایی اش و انتخاب های خارجی چند بار مدعی شده بود که پیشنهادی ندارد. اما حضور ناگهانی او خیلی زود بار دیگر او را در بطن شایعات قرار داده است.

فرهاد مجیدی فصل گذشته با قهرمانی استقلال راهی امارات شد و راهنمایی اتحاد کلبا را عهده دار شد، این بار هم سرمربی قهرمان ایران راهی امارات خواهد شد یا این تنها یک سفر تفریحی خواهد بود؟

منبع: همشهری آنلاین

به "یحیی گل محمدی برای قرارداد با اماراتی ها ایران را ترک کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی برای قرارداد با اماراتی ها ایران را ترک کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید