بازگشت ملی پوشان به تمرین در روز حضور پیشکسوت سرخپوشان

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران، بعد از یک روز استراحت، تمرینات خود برای بازی با پدیده مشهد را از ساعت 16 امروز، چهارشنبه، در ورزشگاه شهید کاظمی از سر گرفتند.

بازگشت ملی پوشان به تمرین در روز حضور پیشکسوت سرخپوشان

در این تمرین اعضای تیم که مجتبی محرمی پیشکسوت فوتبال ایران را نیز ناظر بر کار خود می دیدند از کیت های تمرینی جدید استفاده کردند.

تمرین امروز با صحبت های یحیی گل محمدی آغاز شد. سپس بازیکنان در سالن بدنسازی به کار با وزنه مشغول شدند. این بخش از تمرین 25 دقیقه به طول انجامید و 45 دقیقه بعدی تمرین هم در زمین چمن انجام شد.

آقا وسط در سه گروه، پاسکاری های ترکیبی و تمرین اختصاصی گلزنی برای مهاجمان، این بخش از تمرین را به خود اختصاص داد.

برای تمرین امروز، احمد نورالله ی، حسین کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، وحید امیری و حامد لک که در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرده بودند، به جمع سرخپوشان برگشتند.

مجتبی محرمی نیز امروز میهمان ویژه تمرین بود که با استقبال کادر فنی و مربیان روبه رو شد. او ضمن خوش و بش با سرخپوشان برای پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.

پرسپولیس طی روزهای پنج شنبه و جمعه، دو جلسه تمرین دیگر خواهد داشت و همان روز جمعه با پرواز اختصاصی راهی مشهد خواهد شد تا آماده بازی با پدیده و اولین مسابقه رسمی خود در سال 1400 شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازگشت ملی پوشان به تمرین در روز حضور پیشکسوت سرخپوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت ملی پوشان به تمرین در روز حضور پیشکسوت سرخپوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید