منصوریان: کسب 19 امتیاز از 15 بازی برای تیم ما بد نیست، جدالی با برادرم ندارم!

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت با یادآوری شرایط سخت تیمش در فصل جاری گفت که کسب 19 امتیاز در یک نیم فصل برای آنها نمی تواند نتیجه بدی باشد.

منصوریان: کسب 19 امتیاز از 15 بازی برای تیم ما بد نیست، جدالی با برادرم ندارم!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آمیتیس تک، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل طرفدار گفت: بازی بسیار سختی با تیم رضا عنایتی داریم، به این جهت که جایگاه مان در جدول به هم نزدیک است. با توجه به اینکه فضای آسیب روحی و روانی در حوزه اقتصادی داریم، امیدوارم بازیکنانم مانند گذشته مسائل را در جریان بازی فراموش نموده و تمرکزشان را برای بازی بگذارند. اردوی ما در تهران ادامه خواهد داشت، چون به فاصله سه روز با تیم خیبر خرم آباد در جام حذفی بازی داریم و سپس با ذوب آهن اصفهان در هفته شانزدهم بازی داریم.

وی در ادامه اضافه نمود: امیدواریم در این هفته به مسائل عجیب و غریب نخوریم و بازیکنان صنعت نفت دریافتی داشته باشند، چون تیم ما در معرض خطر است و بازیکنان در خطر فسخ قرارداد دارند. مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره روی این موضوع حساسیت نشان داده اند و شبانه روز دنبال تهیه پول هستند. جا دارد از مسئولان پالایش و پخش نفت کشور کنم که واقعاً تمام قد ورود کردند تا یاری نمایند. برخلاف زمانی که در نفت تهران بودم و عزمی برای پرداخت یک ریال پول نبود، مسئولان شرکت پالایش و پخش در کوشش هستند پرداختی داشته باشند و بند ج لعنتی را نیز بردارند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره اینکه چقدر از فرایند تیمش راضی است، گفت: آخرین بازی نیم فصل خود را ملاقات با ذوب آهن می دانیم، چون پس از آن استراحت می کنیم. اگر بازیکنان فردا طوری جریان بازی را رقم بزنند که سه امتیاز داشته باشیم، 19 امتیازی می شویم. آنهم با توجه به مسائل عدیده در شهر و حرصی که مردم می خورند. آماده کردن تیم زخمی به لحاظ اقتصادی سخت است. تیمی که یک ریال نگرفته باشد شرایط به نسبت سخت تری دارد. گرفتن 19 امتیاز با این مسائل و سه هفته اول لیگ که درگیر کرونا بودم، بد نمی تواند باشد. نیم فصل دوم بازی های خسیس خواهد بود، چون تیم ها سخت امتیاز می دهند. فرایند رو به رشد تیمم را می پسندم، چون نسلی که امروز با من کار می نماید، در آینده درباره آنها صحبت خواهد شد. هشت یا 9 ستاره در تیم صنعت نفت داریم، ولی یکی دو استعداد واقعی در حد تیم ملی در تیمم بازی می نمایند. آنها می توانند با هوش زندگی نموده و وقت شان را برای فوتبال بگذارند، که اگر اینطور عمل نمایند می توانند 40 تا 50 بازی ملی داشته باشند.

منصوریان در خصوص تقابلش با تیمِ رضا عنایتی یادآور شد: جدالی با برادرم عنایتی ندارم. او تیم خوبی جمع نموده است. نام تیمش طرفدار است، ولی طرفداری ندارد و جوابگوی خودش و مجموعه اش است. آنها استخوان بندی فصل گذشته را حفظ نموده اند و نفرات خوبی هم به تیم شان اضافه شده است. جدالی با دوست صمیمی ام ندارم و حالا نتیجه فردا می خواهد برد باشد یا باخت و یا حتی مساوی.

وی در انتها از اظهارنظر راجع به تبلیغات محیطی مسابقات لیگ برتر خودداری و محل برگزاری نشست خبری را ترک کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "منصوریان: کسب 19 امتیاز از 15 بازی برای تیم ما بد نیست، جدالی با برادرم ندارم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: کسب 19 امتیاز از 15 بازی برای تیم ما بد نیست، جدالی با برادرم ندارم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید