معاملات منفی شستا در روز سبز بورس ، رشد شاخص کل هم وزن از شاخص کل بیشتر شد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، در انتها معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس با رشدی 1.2 درصدی به سطح یک میلیون و 375 هزار واحدی رسید. این در حالی بود که شاخص کل هم وزن پس از مدت ها رشدی بهتر از شاخص کل داشت و توانست حدود 1.3 درصد رشد کند. سه نماد شپنا، کگل و کچاد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند.

معاملات منفی شستا در روز سبز بورس ، رشد شاخص کل هم وزن از شاخص کل بیشتر شد

در جریان معاملات امروز بورس 11 میلیارد و 800 میلیون سهم جابجا شد تا ارزش معاملات به 11 هزار و 700 میلیارد تومان برسد. این در حالی بود که ارزش معاملات فرابورس نیز با افت نسبت به روز گذشته خدود 4 هزار میلیارد تومان بود.

در معاملات امروز بورس که با شایعه افزایش دامنه نوسان همراه بود، معاملات منفی شستا بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشت اما صف خرید پالایشی ها، معدنی ها و بانکی ها باعث شد تا در نهایت شاخص کل روز مثبتی را پشت سر بگذارد.

همچنین در جریان معاملات امروز سه گروه خودرویی، بانکی و فلزات اساسی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند و شستا و خودرو نیز مثل روزهای گذشته پرمعامله ترین نمادهای بورس بودند. در جریان معاملات امروز دارا یکم نیز روز مثبتی را پشت سر گذاشت و پس از معامله 33 میلیون واحد از این صندوق، رشدی 2.2 درصدی را به ثبت رساند.

مهمترین اتفاقات امروز بورس را در ویدئوی زیر مشاهده کنید:

https://tejaratnews.com/wp-content/uploads/2020/11/3-آدر-99.mp4

مهمترین اخبار بازار سهام را از صفحه بورس تجارت تیوز دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز

به "معاملات منفی شستا در روز سبز بورس ، رشد شاخص کل هم وزن از شاخص کل بیشتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاملات منفی شستا در روز سبز بورس ، رشد شاخص کل هم وزن از شاخص کل بیشتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید