ضرورت توجه شهردار بجنورد به حاشیه نشینی و آسیب های اجتماعی

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، خبرنگاران/خراسان شمالی نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه شهردار بجنورد به حاشیه نشینی و آسیب های اجتماعی تاکید نمود.

ضرورت توجه شهردار بجنورد به حاشیه نشینی و آسیب های اجتماعی

سید محمد پاکمهر در آیین تکریم و معارفه شهردار بجنورد که امشب در استانداری خراسان شمالی برگزار گردید، اظهار کرد: بجنورد استعدادهای بالایی در آسیب های اجتماعی و حاشیه نشینی دارد که باید مدیریت شهری به آن ها ورود کند.

وی ترافیک بالا، آلایندگی و افزایش مهاجرت از روستاها به حاشیه شهر بجنورد را از دیگر مسائل مرکز استان دانست و اضافه کرد: این ها پارادوکس هایی است که مرکز استان با آن ها روبروست و مدیریت شهری باید در راستای برطرف آنها اقدام کند.

نماینده مردم شهرستان های بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی، مدیریت صحیح شهرداری مرکز استان را مدیریتی مبتنی بر عایدی و هزینه دانست و گفت: شهردار خوب، فردی است که برنامه های خود را با خرد جمعی حاکم بر شورا عملیاتی نموده و عایدی پایدار برای شهر ایجاد کند.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری با هزینه زیاد و عایدی کم خاتمه خوبی ندارد، تاکید نمود: بجنورد نگین خراسان شمالی و چشم و چراغ استان است و باید با نگاهی بلند به قابلیت های آن، زمینه توسعه بیش از پیش آن را فراهم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضرورت توجه شهردار بجنورد به حاشیه نشینی و آسیب های اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت توجه شهردار بجنورد به حاشیه نشینی و آسیب های اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید