سعادتمند: قائدی را کمتر از 5 میلیون دلار نمی فروشیم ، منتظر پفک آبی هم باشید

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور دربرنامه ورزش و مردم درباره مسائل مختلف توضیحاتی داد.

سعادتمند: قائدی را کمتر از 5 میلیون دلار نمی فروشیم ، منتظر پفک آبی هم باشید

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در مورد سختی کار در این تیم پر طرفدار، گفت: تیم استقلال در بخش های مختلف از جمله عقد قرارداد، مسائل اقتصادی و عمومی، زیرساخت ها و به دست آوردن درآمد پایدار با مشکلاتی روبرو است اما ما به دنبال این هستیم تا ابتدا نقاط منفی را رفع و سپس باشگاه را به پیشرفت و توسعه برسانیم.

وی در مورد مدرک تحصیلی اش، گفت: من فوق لیسانس مدیریت ورزش و فوق لیسانس استراتژیک دارم. یک مدرک دکترای افتخاری هم از کانادا دارم، اما خود را دکتر نمی دانم و به دیگران گفتم من را با لقب دکتر صدا ننمایند.

سعادتمند اعلام کرد: در طرح ما برای کمپ حجازی، قرار شده دیوار دور تا دور کمپ را در قالب کاشی های 20×30 به طرفداران واگذار کنیم که برف و باران هم آن را خراب نمی کند و در عوض طرفدار می تواند عکس و کدملی را روی کاشی حک کند. آن مبلغ برای ساخت کاشی و مابقی برای ساخت هتلینگ، سیستم اداری، ترمیم چمن و ... صرف خواهد شد. طرفداران می توانند دیواری را به صورت خانوادگی خریداری نمایند. این کاشی ها یادبود هر شخصی است و به باشگاه یاری می نمایند.

  • عکس | آرزوی بازیکنان استقلال و پرسپولیس برای بهبودی تبریزی

وی در مورد مبلغ بدهی های تیم استقلال، گفت: اگر در حسابرسی تراز منفی داشته باشیم، نمی توانیم وارد بورس شویم. اگر یک هزار میلیارد تومان ارزش برند استقلال است و مجموعه امام رضا (ع) فکر می کنم باشگاهی که بیش از سه هزار میلیارد تومان دارایی دارد، بدهی 30 - 20 میلیاردتومانی خیلی زیاد نیست. ما به دنبال کار کردن با کارگزاری های مختلف هستیم. اگر تا یک، 2 ماه دیگر پُفک آبی هم دیدید تعجب نکنید. ما در حال فراوری محصولات استقلال هستیم. با پوزش از همه عزیزانی که از نام استقلال استفاده می نمایند، برند استقلال را به صورت مجانی به کسی نمی دهیم. متاسفانه بعضی هم در این بین سوء استفاده کردند. بیش از 70 درصد کارهای حقوقی صورت گرفته و فراوریات خودمان را به زودی شروع خواهیم کرد.

اراده برای واگذاری باشگاه (استقلال و پرسپولیس) بسیار زیاد است

سعادتمند ادامه داد: فکر می کنم تا امروز تا این اندازه اراده برای واگذاری 2 باشگاه (استقلال و پرسپولیس) وجود نداشته است. ما یک تیم قوی حقوقی استخدام کردیم که برای ورود به بازار بورس افزایش سرمایه داشته باشیم. جا دارد از علی فتح الله زاده هم تشکر کنم که زحماتی برای کمپ حجازی کشید. خوشبختانه گواهی بند دال را هم وزارت اقتصاد در این هفته گرفتیم و به این ترتیب کمپ حجازی به دارایی استقلال اضافه خواهد شد. در مورد معارض هم فردا نشستی با مسئولان بنیاد مستضعفان خواهیم داشت و با گفت وگو و به شیوه مسالمت آمیز این مساله را حل خواهیم کرد. 14 هزار متر هم از طرف پارک ارم تصرف شده، ولی می خواهیم این مشکل را حل کنیم.

  • تصاویر | تساوی استقلال مقابل پیکان

وی ادامه داد: قرار نیست باشگاه استقلال همه حقوقش را به شرکتی بدهد، ولی در آمدی از آن نداشته باشد. کارگزار پیشین از قرارداد سال گذشته حدود 9 میلیارد تومان به ما داده است که بعضی می گویند ما باید این مبلغ را برگردانیم، اما این کارگزار تا به امروز آورده ای برای ما نداشته و این مبلغ حق ما بوده است. با این حال کارگزار فعلی در بدو قرارداد حدود 10 میلیارد تومان به ما پرداخت نموده است. با رجوع به بند فسخ قرارداد در صورت شیوع بیماری واگیردار، در حال فسخ قرارداد هستیم. دادگاه دفاعیه ما را پذیرفته و در حال حل و فصل این موضوع هستیم.

طلب میلیاردی موسوی را باید به او بر گردانیم

مدیرعامل استقلال درخصوص طلب موسوی (عضو هیئت مدیره سابق استقلال) از این باشگاه گفت: باید طلب حدود پنج یا هفت میلیاردی موسوی، عضو سابق هیئت مدیره این تیم هم معین تکلیف و بازگردانده گردد. باید به سمتی برویم که درآمد پایدار داشتیه باشیم و پولی را قرض نگیریم. ما در 2 ماه اخیر 10 میلیارد تومان از کارگزار جدید گرفته ایم و اگر بحث شکایت کارگزار پیشین مطرح نبود، 10 میلیارد تومان دیگر هم به دست می آوردیم.

  • خبر بد برای آبی ها | مهاجم استقلال هم رباط پاره کرد

سعادتمند در مورد پیشنهادات خارجی بازیکنان استقلال اعلام کرد: نه قایدی و نه هیچ بازیکن دیگری فروشی نیستند و می خواهیم برای فصل بعد محکم تر و قوی تر عمل کنیم. کسی از تیم ما نمی رود و بازیکنی را ارزان نمی فروشیم. می گویند قایدی پیشنهاد 800 هزار دلاری دارد، اما ما برای قایدی پیشنهاد 2 میلیون دلاری دریافت نموده ایم. این را می گویم که قایدی را با کمتر از پنج میلیون دلار نمی فروشیم. در این زمینه مدیرعامل، هیات مدیره، بازیکن و مدیر برنامه های و باید نظر بدهند، اما ما بازیکنی را ارزان نمی فروشیم و در واقع سنگ عظیم می اندازیم. تاکید می کنم زیر 5 میلیون دلار بازیکنی را نمی فروشیم.

سعادتمند اعلام کرد: ما باید طی یکسال 200 میلیارد تومان درآمد داشته باشیم، اما اگر یک ریال به سرمایه تیم اضافه نگردد دوباره قرض می گیریم تا بدهی قبلی پرداخت گردد. در سال گذشته درآمدی از کارگزار پیشین نداشته ایم که بدهی ها را پرداخت کنیم. ما تا الان 10 میلیارد تومان به شکل بلاعوض از کارگذار جدید گرفته ایم.

او اضافه کرد: اگر به هر دلیل لیگ برگزار نگردد، حامی اقتصادی باید به تعهدات خود عمل کند. ما احتیاجهای خود را شنبه به کارگذار معرفی خواهیم کرد تا براساس آن احتیاج اقتصادی خود را رفع کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "سعادتمند: قائدی را کمتر از 5 میلیون دلار نمی فروشیم ، منتظر پفک آبی هم باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: قائدی را کمتر از 5 میلیون دلار نمی فروشیم ، منتظر پفک آبی هم باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید