ساعات طرح ترافیک بعد از رمضان تغییر می کند؟

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، با اشاره به برخی اخبار منتشرشده درباره تغییر ساعات طرح ترافیک در شهر تهران بیان نمود: شهروندان تهرانی مطلع باشند که ساعات آغاز و پایان طرح ترافیک پس از ماه مبارک رمضان نیز طبق زمانبندی فعلی اجرا می شود.

ساعات طرح ترافیک بعد از رمضان تغییر می کند؟

بر اساس اعلام این معاونت، ساعت آغاز اجرای هر دو طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا مانند ماه گذشته 6 و 30 دقیقهو ساعت پایان آن 17 خواهد بود.

ساکنان محدوده های ترافیکی می توانند تا قبل از ساعت 9 از یک بار خروج رایگان و بعد از ساعت 16 از یک بار ورود رایگان استفاده کنند.(ایسنا)

نرخ های تازه طرح ترافیک اعلام شد

به نقل از تسنیم، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در چهل و سومین جلسه شورا، تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک، کاهش تقاضای سفر و کنترل آلودگی هوا را در سال 1401 در دستور کار خود قرار دادند و در نهایت با افزایش 25درصدی طرح ترافیک در سال 1401 موافقت کردند.

بر همین اساس شورای شهر تهران با ورود 103 هزار خودرو برای محدوده طرح طی روز موافقت کرده است که از این تعداد خودرو، 53 هزار خودرو از سهمیه و مابقی مجوز روزانه دریافت خواهند کرد. از جمله سهمیه هایی که برای طرح ترافیک در نظر گرفته شده است جانبازان به صورت رایگان، بیماران خاص و معلولان نیز از تخفیف 90درصدی استفاده خواهند کرد.

همچنین مراجعه کنندگان می توانند با مراجعه به سامانه تهران من نسبت به رزرو و پرداخت مبلغ طرح ترافیک به صورت آن لاین و از طریق حساب شهروندی اقدام کنند.

بنا بر پیگیری های اجرا شده در زمان حاضر نرخ های تازه طرح ترافیک در سال 1401 در سامانه تهران من بارگذاری شده است و تردد در این محدوده بر مبنای افزایش 25درصدی طرح ترافیک محاسبه خواهد شد.

منبع: تجارت نیوز

به "ساعات طرح ترافیک بعد از رمضان تغییر می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعات طرح ترافیک بعد از رمضان تغییر می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید