رمزگشایی از صحبت های حامد لک، سوگلی پرسپولیس بیرانوند بود؟

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، حامد لک در ابتدای فصل بیستم لیگ برتر فوتبال ایران به پرسپولیس آمد تا جانشین علیرضا بیرانوند در چارچوب دروازه این تیم گردد.

رمزگشایی از صحبت های حامد لک، سوگلی پرسپولیس بیرانوند بود؟

عملکرد درخشان لک به پرسپولیس یاری ویژه ای کرد تا این تیم به پنجمین قهرمانی در لیگ برتر رسیده و نایب قهرمانی لیگ قهرمان آسیا در سال 2020 را همانند سال 2018 کسب کند. لک در حالی تبدیل به گزینه قابل اعتماد کادر فنی در قامت دروازه پرسپولیس شد که توانست به رکورد 17 کلین شیت در تاریخ رقابت های لیگ برتر برسد.

دروازه بان سرخپوشان مرکز در روزهای پیروزیتش کمتر مصاحبه می کرد تا مبادا اسیر حاشیه شود و بهانه ای دست رقیبان خود بدهد. لک که توانست به بیشتر رکوردهای علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران در پرسپولیس برسد از سوی دراگان اسکوچیچ به اردوها دعوت نشد تا اینگونه طرد شده و نسبت به آن معترض شود.

لک هرچه از زمان حضورش در پرسپولیس گذشت به جای اینکه از رکوردهای دروازه بانی خود در این تیم لذت ببرد روندی معکوس را برای بغل کردن دوباره حاشیه در پیش گرفت. بد اخلاقی او در جریان ملاقات پرسپولیس با پیکان تهران در هفته آخر لیگ برتر فصل گذشته باعث رنجش خاطر کریم باقری شد تا مربی این تیم در جشن قهرمانی شرکت نکند و یحیی گل محمدی دروازه بان پیروز خود را تهدید به اخراج کند.

عذرخواهی لک از باقری باعث حضور دوباره او در تمرینات پرسپولیس شد اما دیگر خبری از ادامه پیروزیت های او نبود. لک در سه هفته ابتدایی فصل جاری لیگ برتر عملکرد خوبی نداشت تا یحیی گل محمدی سراغ بوژیدار رادوشوویچ رفته و از او استفاده کند.

دروازه بان کُروات پرسپولیس نیز نتوانست یاریی به بهبود گل های خورده این تیم کند تا بار دیگر حامد لک به دروازه این تیم باز شود. بازگشت لک به دروازه این تیم با آغاز کلین شیت هایش همراه بود اما جدایی قریب الوقوع رادو و شایعه جذب دروازه بانی تازه برای این تیم باعث شد تا لک روندی متفاوت را نسبت به فصل گذشته از سر بگیرد.

او که انتظار داشت دستکش طلای دروازه بانی فصل گذشته را در دست بگیرد، با کج سلیقگی و رفتارهای پر ابهام مسئولان سازمان لیگ فوتبال در عدم برگزاری جشن برترین های فوتبال با بهانه شیوع کرونا روبرو شد تا در صحبت هایش با وبلاگ آمیتیس تک به آن بپردازد.

لک که به جنجال در فوتبال باشگاهی ایران عادت نموده بود نسبت به کلین شیت های فصل جاری خود نیز رفتار متفاوت داشت. وی که بعد از بازی هفته نهم لیگ برتر از نبود بند پاداش بابت کلین شیت در قراردادش گلایه نموده بود، پس از برد روز گذشته پرسپولیس مقابل ذوب آهن اصفهان بازهم به صورت غیر مستقیم به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: سوگلی نیستیم که برای ما جشنواره برگزار نمایند و به ما دستکش طلا بدهند. سال گذشته بدون دستکش طلا، بیشترین کلین شیت را داشتم. کلین شیت اهمیتی ندارد و مهم این است که در خاتمه فصل ما قهرمان هستیم.

صحبت های کنایه آمیز لک در قبال آنچیزی است که در گذشته برای بیرانوند در دوران حضورش در پرسپولیس رخ داد اما برای دروازه بان فعلی سرخ ها رنگ واقعیت به خود نگرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رمزگشایی از صحبت های حامد لک، سوگلی پرسپولیس بیرانوند بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمزگشایی از صحبت های حامد لک، سوگلی پرسپولیس بیرانوند بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید