خاوازی: استمرار تولیدات کشاورزی ارتقاء امنیت غذایی را نوید می دهد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، وزیر جهاد کشاورزی در پیغام نوروزی خود خاطرنشان کرد: پایداری و استمرار تولیدات کشاورزی ارتقاء امنیت غذایی را نوید می دهد.

خاوازی: استمرار تولیدات کشاورزی ارتقاء امنیت غذایی را نوید می دهد خبرنگاران

به گزارش گروه مالی وبلاگ آمیتیس تک، وزیر جهاد کشاورزی با صدور پیغامی در آستانه نوروز سال 1400، ضمن شادباش شروع سال و صده جدید خورشیدی و عید نوروز و تقارن آن با اعیاد شعبانیه به همه هم میهنان و خانواده عظیم بخش کشاورزی، اظهار کرد: پایداری و استمرار فراوریات کشاورزی در سالی که گذشت، نمودی از عنایات الهی و کوشش همگانی بود که ارتقا امنیت غذایی را نوید می دهد.

متن پیغام کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به این توضیح است:

یا مقلب القلوب و الأبصار، یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الأحوال، حول حالنا الی احسن الحال

بهار، شکوهمندترین جلوه حیات و زندگی طبیعت، در راه است تا با نمایش دگرگونی در عالم هستی و یادآوری رستاخیزی دیگر، روز هایی با طراوت و افق هایی روشن را به ارمغان آورد.

خداوند متعال را شاکریم که بار دیگر توفیق حلاوت سالی دیگر را بر ما ارزانی داشت تا با تدبیر و تعقل در سایه کرامتش چشم به آینده ای پر امید بدوزیم.

سال 1399 با کمک خداوند سبحان، اهتمام و ایثار همکاران صدیق و پرکوشش وزارت جهاد کشاورزی، از ستاد تا صف و جامعه کشاورزی کشور، با امید و تاب آوری در برابر سختی ها، تنگنا ها و مسائل خاص سپری شد و در این سال که مزین به نام جهش فراوری بود، به همت کشاورزان و عشایر خوب میهنمان و پا عزم و کوشش دولت محترم دستاورد های قابل توجهی حاصل گشت.

بر خود لازم می دانم از آحاد جامعه کشاورزی به عنوان حافظان امنیت غذایی برای همه کوشش ها و زحمات ارزنده قدردانی نمایم. پایداری و استمرار فراوریات کشاورزی در سالی که گذشت، نمودی از عنایات الهی و کوشش همگانی بود که ارتقا امنیت غذایی را نوید می دهد.

اکنون با توکل بر خدا به استقبال سال جدید می رویم تا با بهره گیری از مزیت ها و قابلیت های موجود، در عرصه داخلی و بین المللی، اهداف راهبردی بخش را محقق ساخته و جایگاهی بهتر از سال گذشته را برای بخش کشاورزی کشور عزیزمان به دست آوریم.

شروع سال و صده جدید خورشیدی و عید نوروز و تقارن آن با اعیاد شعبانیه را به همه هم میهنان و خانواده عظیم بخش کشاورزی تبریک و شادباش عرض کرده و از درگاه خداوند متعال سالی سرشار از شادمانی، سلامتی و موفقیت خواهانم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خاوازی: استمرار تولیدات کشاورزی ارتقاء امنیت غذایی را نوید می دهد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاوازی: استمرار تولیدات کشاورزی ارتقاء امنیت غذایی را نوید می دهد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید