برترین گزینه برای رنگ کردن کابینت ام دی اف!

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، یکی از کار هایی که برای نو سازی آشپزخانه بسیار ارزان بوده و به بودجه شما آسیب نمی زند، رنگ کردن کابینت ام دی اف است. بسیاری از افراد گمان می نمایند که نمی توانند با پول کم در خانه خود تغییرات بزرگی را ایجاد نمایند؛ کابینت یکی از مهم ترین بخش های آشپزخانه بوده و ایجاد تغییر در آن مساوی است با تغییر در کل آشپزخانه!

برترین گزینه برای رنگ کردن کابینت ام دی اف!

اگر آشپزخانه ای کوچک و با کابینت های ام دی اف رنگِ چوب یا هر رنگ دیگری دارید، با زدن رنگ سفید روی آن ها می توانید روشنایی را به آشپزخانه خود هدیه کنید. با رنگ کردن کابینت ام دی اف گویی میزان آشپزخانه تان چندین برابر می گردد. این تغییر بزرگ می تواند در روحیه تان تاثیر مثبتی بگذارد.

برای انجام این کار باید ابتدا نوع ام دی اف کابینت خود را بشناسید تا بتوانید تشخیص دهید که چه نوع رنگی برای آن مناسب است. انجام دقیق و به ترتیب مراحل رنگ زدن کابینت اهمیت زیادی دارد. در ادامه به شما برای طی کردن این روند یاری می کنیم.

نکات کلیدی

 • از رنگ های اکریلیک، لعاب، گچ، اسپری رنگ، لاتکس و مولتی سورفیس می توان به عنوان رنگ های مناسب برای رنگ کردن کابینت ام دی اف نام برد.
 • برچسب ام ای اف دقیقاً شبیه به کاغذ دیواری بوده و تنها جنس رویی آن فرق دارد.
 • برای خرید برچسب کابینت باید عواملی همچون متراژ کابینت ها، ضخامت برچسب، رنگ، طرح، نوع رول یا متری و جنس آن سنجیده شوند.
 • برای رنگ کردن کابینت های روکش دار، رنگ لاتکس و رنگ روغن مناسب هستند.
 • روکش های گلاس، ملامینه، لمینت و ممبران از رایج ترین روکش های کابینت ام دی اف به شمار می روند.

رنگ های مناسب برای رنگ کردن کابینت ام دی اف

نمی توان هر رنگی را برای رنگ زدن کابینت استفاده کرد؛ چراکه ممکن است نوع بعضی رنگ ها با جنس کابینت سازگاری نداشته باشد. از رنگ های اکریلیک، لعاب، گچ، اسپری رنگ، لاتکس و مولتی سورفیس می توان به عنوان رنگ های مناسب برای رنگ کردن کابینت ام دی اف نام برد. معمولاً رنگ های نام برده شده برای رنگ کردن کابینت چوبی و به خصوص MDF مناسب هستند.

خدمات نقاشی و رنگ آمیزی را به کارشناسان خبره وبلاگ آمیتیس تک بسپارید.

 • زیرسازی و بتونه کاری
 • نقاشی ساختمان و دیوار
 • رنگ های روغنی، پلاستیک و اکریلیک
رنگ آمیزی با وبلاگ آمیتیس تک

خدمات نقاشی و رنگ آمیزی را به کارشناسان خبره وبلاگ آمیتیس تک بسپارید.

 • زیرسازی و بتونه کاری
 • نقاشی ساختمان و دیوار
 • رنگ های روغنی، پلاستیک و اکریلیک
رنگ آمیزی با وبلاگ آمیتیس تک

1. رنگ اکریلیک

بی بو بودن، غلظت زیاد و سرعت خشک شدن بالا از ویژگی های شاخص این رنگ است. رنگ اکریلیک ساختمان امروزه برای رنگ کردن بسیاری از وسایل به کار می رود. چنان چه قصد دارید از این رنگ برای زیبایی بخشیدن به کابینت های خود بهره ببرید، به یک قلم و غلتک نیاز دارید. در ابتدا باید غلتک یا قلم خود را به خوبی تمیز نموده و آن را به رنگ اکریلیک آغشته کنید و روی چوب کابینت بکشید. شما با استفاده از این رنگ می توانید ظاهری مدرن و زیبا به آشپزخانه خود ببخشید.

در صورت رنگ کردن کابینت ام دی اف با رنگ اکریلیک دست تان در شست و شو بسیار باز است؛ زیرا این رنگ در برخورد با آب خاصیت خود را از دست نمی دهد. برای شروع کار نیاز نیست رنگ را حتماً با بنزین مخلوط کنید؛ ادغام این رنگ با آب هم امکان پذیر است. می توان از مقاومت در برابر سایش، مقاوم بودن در برابر اشعه خورشید و نور فرا بنفش، آسانیِ اجرا، سازگاری با محیط زیست، پوشانندگی زیاد و ضد حساسیت بودن به عنوان ویژگی های اصلی رنگ اکریلیک نام برد.

2. رنگ لعاب

در رنگ کردن کابینت ام دی اف با رنگ لعاب باید دقت کنید که رنگ تان مبتنی بر آب باشد. این رنگ حالت ژل داشته و به همین علت استفاده از آن بسیار آسان است. با استفاده از این رنگ برای کابینت های خود دیگر لازم نیست نگران نفوذ آب به ام دی اف کابینت باشید.

بافت این رنگ به گونه ای است که پس از قرار گرفتن بر روی سطح مورد نظر و خشک شدن، پوششی سخت و بسیار مقاوم ایجاد می نماید و اجازه نمی دهد که هیچ گونه رطوبت و آبی درون چوب نفوذ کند.

3. رنگ گچ

کار کردن با این نوع رنگ بسیار آسان بوده و تنها کافی است که یک قلم مو داشته باشید. پیش از رنگ کردن کابینت ام دی اف با رنگ گچ باید دقت داشته باشید که این رنگ در صورت برخورد با آب به راحتی پاک شده و برای پاک کردن آن به بنزین یا تینر نیازی نیست.

فورمولاسیون رنگ گچ ساده است و برای شروع رنگ کردن کابینت فقط باید کمی از سطح آن را سنباده بزنید. با استفاده از این رنگ به سنباده زنی زیاد و کامل نیازی ندارید.

4. اسپری رنگ

اسپری های رنگ دارای طیف وسیعی از رنگ هستند که می توانید بنا به سلیقه خود، هر رنگی که بخواهید را انتخاب نموده و برای رنگ کردن کابینت ام دی اف بهره ببرید. در این روش رنگ زدن کابینت به هیچ وسیله خاصی مانند قلم مو نیاز ندارید و تنها نیاز است که کابینت ها را در فضایی باز قرار دهید و شروع به رنگ زدن ام دی اف کنید.

اگر نمی توانید کابینت ها را به بیرون منتقل کنید، باید دقت داشته باشید که فضایی که در آن قرار دارید حتما دارای تهویه باشد؛ چراکه ذرات رنگ اسپری در هوا پخش می شوند.

5. رنگ لاتکس

زمانی که قصد دارید رنگ لاتکس را با قلم یا غلتک روی کار پیاده کنید، به رقیق کردن آن نیازی نخواهید داشت. استفاده از رنگ لاتکس برای رنگ کردن کابینت ام دی اف بسیار آسان بوده و یکی از ویژگی های به خصوص آن ضد آب بودن است. در واقع، این رنگ به علت ضد آب بودن و ساختار رزینی، به عنوان یکی از زیر مجموعه های رنگ اکریلیک شناخته می گردد. تفاوت این دو رنگ در چیست که این گونه جدا از هم شناخته می شوند؟

رنگ لاتکس بر پایه آب بوده و با آب به آسانی تمیز می گردد، اما برای تمیز کردن رنگ اکریلیک به تینر نیاز دارید؛ چراکه این رنگ بر پایه مواد شیمیایی است.

6. رنگ مولتی سورفیس

ویژگی اصلی رنگ مولتی سورفیس این است که ضد آب بوده و از آن مهم تر در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد. برای رنگ کردن کابینت ام دی اف با این رنگ باید روی سطح مورد نظر یک لایه رنگ زده و اجازه دهید تا خشک گردد و سپس لایه دیگر را بزنید.

برای این که خاصیت ضد آب بودن رنگ مولتی سورفیس را تقویت کنید، می توانید پس از خشک شدن روی آن وارنیش بزنید. بعلاوه شما برای رنگ کردن کابینت ام دی اف با استفاده از رنگ مولتی سورفیس به یک قلم نیاز دارید.

برای خدمات نقاشی و رنگ آمیزی از فزونین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

محاسبه قیمت برای شما

رنگ کردن کابینت ام دی اف و مراحل رنگ زدن ام دی اف

قبل از رنگ زدن کابینت ها باید دقت زیادی را به خرج دهید تا ببینید کابینت هایتان مسئله ای دارند یا خیر! چنان چه کابینتی با سطح صاف و صیقلی دارید، بهتر است دست دست ننموده و کار را شروع کنید. اگر پیش از رنگ کردن کابینت ام دی اف، سطح بعضی از کابینت های آشپزخانه تان پوسته پوسته شده باشد، می توانید از 2 طریق برای اصلاح آن ها اقدام کنید. اولین روش این است که یک سنباده برداشته و سطح خراب شده را آن قدر سنباده بزنید تا صاف گردد.

اگر نمی توانید این کار را انجام دهید بهتر است به فکر تعویض همان قطعات خراب شده باشید. پیش از آن که کار رنگ کردن را شروع کنید، بهتر است با یک سنباده تمامی کابینت ها را سنباده بکشید؛ ضرورت این کار به این علت است که وقتی چوب MDF سنباده بخورد، رنگ روی آن حالت بهتری خواهد داشت. اگر خود تان می توانید مسئولیت رنگ کردن کابینت ام دی اف را بر عهده بگیرید، باید بعضی موارد را رعایت کنید. چنان چه نمی توانید مسئولیت این کار را برعهده بگیرید، بهتر است کابینت ها را با استفاده از خدمات رنگ کاری ام دی اف رنگ کنید.

قبل از شروع کار باید لباسی بپوشید که کهنه باشد تا اگر رنگی شد، بتوانید آن را دور بیندازید. استفاده از ماسک ضروری نیست اما بهتر است برای تنفس راحت تر در زمان رنگ کردن کابینت آن را روی دهان خود قرار دهید. حال نوبت این است که اتصالات کابینت ها را جدا نموده و برای رنگ کردن کابینت های چوبی آشپزخانه آماده شوید. برای رنگ کردن کابینت ام دی اف به وسایل خاصی نیاز ندارید و تنها با یک غلتک یا قلم مو می توانید کار را شروع کنید.

پس از انتخاب رنگ و نوع آن باید غلتک را در دست گرفته و شروع به رنگ آمیزی کنید. موضوع انتخاب رنگ بسته به سلیقه و بودجه افراد فرق دارد. پیش از رنگ کردن کابینت ام دی اف باید دقت داشته باشید که رنگ انتخابی تان با دیگر اِلمان های داخلی آشپزخانه هماهنگ باشد.

تغییر رنگ ام دی اف با برچسب

معمولاً بیشتر افرادی که کابینت های گالوانیزه دارند، برای ایجاد تغییر در آن ها از برچسب های طرح دار یا رنگی استفاده می نمایند. ممکن است رنگ کردن کابینت ام دی اف برای بعضی افراد امکان پذیر نباشد و بنابه دلایلی شرایط آن را نداشته باشند. در این زمان تغییر رنگ ام دی اف با برچسب، فکر بسیار خلاقانه ای است. برچسب مخصوص ام دی اف با برچسب های دیگر فرق دارد و شما با استفاده از این متریال می توانید در عرض چند ساعت کابینت های خود را از این رو به آن رو کنید.

در واقع، نام این محصول خود به تنهایی گویای همه چیز هست و نیاز نیست که شرح اضافه ای درباره آن بدهیم. کارایی برچسب ام دی اف همچون کارایی کاغذ دیواری است. این محصول را می توانید در انواع رنگ و طرح ها (طرح چوب، سنگ، مات و …) روی کابینت آشپزخانه بزنید. با این برچسب می توان بدون رنگ کردن کابینت ام دی اف، کابینت هایی نو، زیبا و نو داشت. بعضی مواقع این برچسب ها آن قدر طبیعی جلوه می نمایند که نمی توان تشخیص داد کابینت ها را عوض نموده اید یا برچسب زده اید!

برچسب ام ای اف دقیقاً شبیه به کاغذ دیواری بوده و تنها جنس رویی آن فرق دارد؛ برچسب ام دی اف باید توانایی این را داشته باشد که از کابینت در برابر آب، حرارت و رطوبت محافظت کند. برچسب را می توانید در میزان و طرح موردپسند خود سفارش داده و به راحتی روی کابینت های آشپزخانه نصب کنید. از قابل شست و شو بودن، انعطاف پذیری بالا، تنوع زیاد، ضد آب بودن، نصب راحت و به صرفه و مالی بودن می توان به عنوان مزیت ها و فزونی های برچسب در تغییر رنگ ام دی اف با برچسب نام برد.

در هنگام زدن برچسب روی کابینت باید دقت زیادی داشته باشید تا برچسب را هدر ندهید. یکی از مشکلاتی که بعضی از افراد در زمان زدن برچسب با آن روبرو می شوند، حباب زیر برچسب است. این محصول را هم باید همچون کاغذ دیواری با آرامش کامل و بسیار آرام نصب کنید.

نحوه زدن برچسب روی کابینت ام دی اف

پیش از زدن برچسب روی کابینت باید لوازم مورد نیاز را آماده کنید. متر، مداد، قیچی یا کاتر، سشوار و کاردک پلاستیکی از وسایل لازم برای نصب برچسب هستند. قبل از شروع باید تمامی اتصالات و دستگیره های کابینت را همچون اقدامات پیش از رنگ کردن کابینت ام دی اف جدا کنید. اگر برای این کار به یاری نیاز دارید، نباید فراموش کنید که وبلاگ آمیتیس تک با بیش از 6000 نقاش حرفه ای به منظور ارائه انواع خدمات رنگ آمیزی در کنار شماست.

پس از جدا سازی دستگیره ها باید سطح کار را از آلودگی ها و گرد و غبار پاک کنید تا برچسب به خوبی به کابینت بچسبد. پس از انجام کار های لازم پیش از برچسب زدن باید مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهید:

 • میزان گیری کابینت ها یکی از مهم ترین کارهایی است که باید آن را دقیق انجام دهید. بعد از میزان گیری ابعاد کابینت ها باید برچسب را چند سانت بزرگ تر از میزان به دست آمده برش دهید.
 • برای نصب برچسب بهتر است از یک فرد دیگر هم یاری بگیرید تا شما را در انجام این کار همراهی کند؛ البته خود تان به تنهایی هم می توانید تغییر رنگ کابینت ام دی اف با برچسب را انجام دهید. فردی که برای این کار بر می گزینید، باید چشم هایی تیز داشته تا بتواند در زمان نصب تکه های برچسب از کج یا راست بودن آن ها اطمینان حاصل کند.
 • حال ضروری است چند سانت از پشت برچسب را جدا نموده و آن را روی قسمت پایین کابینت قرار دهید. پس از قرار دادن برچسب باید کم کم کاغذ پشت آن را جدا نموده و به آرامی بقیه برچسب را به کابینت بچسبانید.
 • برای این که هیچ هوایی بین برچسب و سطح کابینت وجود نداشته باشد، باید از کاردک پلاستیکی یاری گرفته و هوای اضافی را خارج کنید.
 • پس از رنگ کردن کابینت ام دی اف کافی است به آن مهلت دهید تا خشک گردد اما با زدن برچسب روی کابینت کار تمام نمی گردد. سشوار را روی حالت گرم گذاشته و باد آن را به سمت برچسب بگیرید تا کار تان تثبیت گردد.

نکات مهم خرید برچسب برای کابینت

برچسب های کابینت دارای ویژگی هایی هستند که ممکن است هر کدام بر دیگری فزونی داشته باشند. بعضی برچسب ها خاصیت ضد خشی هم دارند که در صورت خرید آن ها باید هزینه بیشتری بپردازید. قیمت نهایی برچسب با توجه به عوامل گوناگونی همچون: متراژ کابینت ها، ضخامت برچسب، رنگ، طرح، نوع رول یا متری و جنس آن سنجیده می گردد. چنان چه قصد رنگ کردن کابینت ام دی اف آشپزخانه خود را ندارید و می خواهید روی آن ها برچسب بزنید، ابتدا باید متراژ دقیق کابینت های خود را به دست بیاورید.

یکی از نکات مهمی که باید در زمان خرید برچسب کابینت رعایت کنید، این است که کمی بیشتر از متراژ کابینت های تان برچسب خریداری کنید. امکان دارد هنگام نصب آن مشکلاتی به وجود بیایند که نتوان دوباره از همان برچسب استفاده کرد. اگر برچسب بیشتری داشته باشید، در صورت روبروه با مشکل نیاز نیست که دوباره برای خرید آن وقت بگذارید؛ با این کار اجازه نمی دهید روند کار تان مختل گردد. برای رنگ کردن کابینت ام دی اف و بعلاوه چسباندن برچسب باید پیش از کار، رنگ یا طرح مد نظر خود را تصور کنید.

از آن جایی که برچسب ها طرح های مختلفی دارند، تصور کردن آن ها کمی سخت است؛ برای ساده تر کردن موضوع می توانید طرح دلخواه خود را از اینترنت پیدا نموده و آن را در آشپزخانه خود ببینید. گاهی یک تضاد می تواند جذابیت بیشتری را به خانه یا آشپزخانه تان ببخشد که نباید هنگام خرید برچسب از این موضوع غافل شوید!

اگر فکر می کنید که می توانید برچسب ها را برای چند سال در آشپزخانه خود نگه دارید، بهتر است برچسب هایی را خریداری کنید که بسیار مقاوم هستند. برچسب پی وی سی با این که در مقایسه با برچسب پلاستیکی از قیمت بالا تری برخوردار است، اما مقاومت زیادی دارد.

0 تا 100 رنگ کردن ام دی اف روکش دار

برای رنگ کردن ام دی اف روکش دار ابتدا باید دقت کنید که جنس روکش کابینت تان از چیست. بعضی کابینت ها دارای یک لایه روکش پلاستیکی وکیوم شده هستند و بعضی دیگر هم روکشی ساده دارند. اگر کابینت ام دی اف شما دارای روکش پلاستیکی باشد، باید برای انتخاب نوع رنگ با یک فروشنده رنگ مشورت کنید. معمولاً 2 نوع رنگ لاتکس و رنگ روغن برای کابینت های روکش دار مناسب هستند. پیشنهاد می گردد اگر در رنگ کردن کابینت مهارت زیادی ندارید، رنگ لاتکس را برگزینید.

ضروری است بدانید رنگ لاتکس برای تثبیت شدن به زمان زیادی نیاز دارد؛ بعلاوه اگر فرزند کوچک دارید استفاده از این رنگ برای تان مناسب نیست. ابزار لازم برای رنگ کردن ام دی اف روکش دار، همچون ابزار لازم برای انواع دیگر کابینت های ام دی اف (قلم مو و غلتک) است. قبل از رنگ زدن کابینت باید تمامی کشو ها و دستگیره های کابینت ها را جدا کنید. پیش از رنگ کردن کابینت روکش دار باید سطح کابینت را عاری از هر گونه آلودگی کنید؛ چراکه آشپزخانه محل تجمع چربی هاست.

برای خدمات رنگ آمیزی از فزونین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

محاسبه قیمت برای شما

سنباده زنی را شروع نموده و پس از انجام آن با یک دستمال چسبناک بقایای چوب های موجود روی سطح را تمیز کنید. پس از این مرحله ضروری است که پرایمر سیلر را روی کابینت ها بزنید تا جای سنباده زنی ها را به خوبی پوشش دهد. در رنگ کردن کابینت ام دی اف روکش دار، پرایمر حکم زیر سازی عالی برای رنگ های براق و نیمه براق را دارد. پس از خشک شدن پرایمر نوبت مرحله آخر یعنی رنگ زدن تم دی اف روکش دار است. بهتر است کار رنگ آمیزی را با یک لایه سبک از رنگ شروع کنید.

به رنگ به مدت حداقل 4 ساعت زمان دهید تا خشک گردد و پس از آن دوباره سطح کار را به آرامی سنباده بزنید تا نا خالصی ها و نا همواری ها برطرف شوند و سپس دوباره کار رنگ کردن را از سر بگیرید. بعد از این که رنگ کابینت ها خشک شد، باید آن ها را سر هم نموده و نصب کنید.

چگونگی تغییر رنگ کابینت ام دی اف با روکش

رنگ کردن کابینت ام دی اف یکی از کار هایی است که می توان با آن به MDF زیبایی و جذابیت بخشید. البته بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای رنگ کردن کابینت از انواع روکش مصنوعی کابینت استفاده نمایند تا هم ظاهر کار را بسیار شگفت انگیز نمایند و هم چوب ام دی اف را از عوامل خراب نماینده حفظ نگه دارند. روکش های ام دی اف دارای تنوع زیادی هستند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند:

1. روکش ام دی اف های گلاس

پلکسی های گلاس یکی از زیبا ترین روکش های کابینت ام دی اف است که هواداران زیادی دارد. این روکش دارای سطحی بسیار براق و شفاف است که همین موضوع سبب جذابیت فوق العاده آن شده است. این روکش علاوه بر زیبایی چشمگیر دارای مقاومت بالایی هم هست.

با زدن روکش های گلاس دیگر نیاز نیست وقت خود را صرف رنگ کردن کابینت ام دی اف کنید. پیش از خرید روکش های گلاس ضروری است بدانید که خش پذیری آن بسیار بالا بوده و برای نگهداری روکش باید کار های به خصوصی را انجام دهید.

2. روکش ملامینه کابینت ام دی اف

معمولاً افرادی که قصد دارند از روکش برای کابینت های خود استفاده نمایند، یا باید روکش پشت چسبی تهیه نمایند یا این که چسب مخصوص را خریده و به پشت روکش بزنند. البته اگر می خواهید روکش ملامینه را برای کابینت های ام دی اف خود بزنید، به هیچ گونه چسبی نیاز ندارید؛ چراکه این روکش با حالت رزینی خود حالت چسبی داشته و به خوبی به سطح کار می چسبد. هزینه رنگ کردن کابینت ام دی اف در بعضی مواقع زیاد می گردد؛ شما می توانید با انتخاب روکش ملامینه در این هزینه ها و بعلاوه هزینه چسب روکش صرفه جویی کنید.

روکش ملامینه کابینت بر خلاف روکش های گلاس در برابر خط و خش بسیار مقاوم بوده و قیمت آن نسبت به دیگر روکش ها بسیار مناسب تر است. بعضی از روکش های ملامینه برجسته بوده و از همین جهت حالت خاصی را به کابینت شما می دهند.

3. روکش ممبران یا همان پی وی سی

مقاومت بالا در برابر حرارت، رطوبت و خش از ویژگی ها و خصوصیات شاخص این نوع روکش است. روکش ممبران هم در میان مردم محبوبیت زیادی دارد. نکته مثبت در خصوص این روکش این است که با استفاده از آن می توانید کابینت های دارای برجستگی را هم روکش نموده و از زیبایی خاص آن لذت ببرید.

با رنگ کردن کابینت ام دی اف نمی توانید مقاومتی که روکش پی وی سی به کابینت تان می دهد را به دست آورید.

4. روکش لمینت برای کابینت ام دی اف

مراحل ساخت این نوع روکش به صورتی است که در کارخانه در برابر فشار بسیار بالا فراوری می گردد. روکش لمینت بسیار نازک بوده و حالت کاغذی دارد. این روکش از لایه های کاغذ و پلاستیک رزینی ساخته شده که سبب ایجاد مقاومت در آن شده است.

با انتخاب روکش لمینت می توانید به میزان رنگ کردن کابینت ام دی اف از رنگ های گوناگون بهره ببرید؛ زیرا این روکش دارای تنوع رنگ بالایی است. روکش لمینت کابینت در 2 نوع براق و مات فراوری می گردد که نوع براق آن به میزان روکش های گلاس براقیت ندارد.

سوالات رایج

برای رنگ کردن کابینت ام دی اف از چه رنگ هایی می توان استفاده کرد؟

اسپری رنگ، رنگ گچ، رنگ لعاب، رنگ لاتکس، رنگ اکریلیک و رنگ مولتی سورفیس

روکش MDF چند نوع دارد؟

روکش UV، چوبی، ممبران، های گلاس، لمینت، ملامینه، لترون و پی ال اچ

خدمات رنگ کاری ام دی اف شامل چه مواردی می گردد؟

شرکت های رنگ آمیزی کابینت باید از ابتدا تا انتهای مراحل رنگ کردن کابینت را بر عهده بگیرند.

هزینه خرید رنگ مخصوص ام دی اف چقدر است؟

قیمت رنگ مخصوص کابینت به اندازه بو، ضد آب بودن، سرعت خشک شدن، میزان درخشندگی، وسعت سطح مورد نظر و... بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: فزونین گزینه برای رنگ کردن کابینت ام دی اف!

سخن پایانی

کابینت یکی از لوازم ضروری در آشپزخانه است که رنگ آن نشان می دهد چه سلیقه ای دارید و شما می توانید آن را با دیگر اِلمان های داخلی خانه خود سِت کنید. اگر از رنگ کابینت خود خسته شده اید یا می خواهید با تعویض آن آشپزخانه خود را بزرگ تر نشان دهید اما می دانید که این کار هزینه زیادی را در پی دارد، رنگ کردن کابینت ام دی اف فزونین قدمی است که می توانید در این جهت بردارید. در واقع با این کار شما با یک تیر دو نشان می زنید.

اگر وقت کافی برای خشک شدن رنگ روی کابینت ندارید و قصد دارید هرچه سریع تر از کابینت ها بهره ببرید، استفاده از روکش کابینت یکی از ایده هایی است که عملی کردن آن بسیار ساده و با هزینه مناسب است.

منبع: آچاره

به "برترین گزینه برای رنگ کردن کابینت ام دی اف!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین گزینه برای رنگ کردن کابینت ام دی اف!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید