برگزاری اردوهای کشتی منتفی شد، در انتظار تصمیم نهایی اتحادیه جهانی

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، جلسه فنی حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی به منظور آنالیز برنامه های تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان امروز برگزار گردید. سید جلال عسگری دبیر فدراسیون، محسن کاوه، محمد بنا و غلامرضا محمدی در این نشست حضور داشتند و در خصوص برنامه های فنی تیم های ملی بزرگسالان بحث، آنالیز و گفتگو شد.

برگزاری اردوهای کشتی منتفی شد، در انتظار تصمیم نهایی اتحادیه جهانی

یکی از مواردی که در این جلسه عنوان شد، موضوع برگزاری اردوهای مقطعی و هدفمند تیم های ملی بر اساس برنامه های اتحادیه جهانی کشتی بود که با توجه به تماس تلفنی رئیس فدراسیون با لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی صورت گرفت.

در این تماس تلفنی تأکید لالوویچ بر این موضوع که در روز 10 مهرماه به صورت قطعی برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات جهانی در سال 2020 اعلام می گردد، مقرر شد به رغم نظر مساعد فدراسیون نسبت به انجام اردوهای 4 روزه که قرار بود با هدف همدلی، همفکری، ارزیابی شرایط جسمانی، روحی و روانی کشتی گیران برگزار گردد، به درخواست و با نظر سرمربیان تیم های ملی این اردوها تا اعلام نظر قطعی اتحادیه جهانی، برگزار نخواهد شد.

همچنین با توجه به در پیش بودن مسابقات گزینشی و بازیهای المپیک و تأکید کادر فنی برای برگزاری اردوهای هدفمند مقرر شد بلافاصله پس از تصمیم گیری نهایی اتحادیه جهانی (10 مهرماه)، بلافاصله جلسه فنی با حضور نایب رئیس فدراسیون و کادرهای فنی در این مورد تشکیل گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برگزاری اردوهای کشتی منتفی شد، در انتظار تصمیم نهایی اتحادیه جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اردوهای کشتی منتفی شد، در انتظار تصمیم نهایی اتحادیه جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید