کومان: در بازی مرگ و زندگی این قدر موقعیت هدر دادن معنی ندارد، از فاتی انتظار معجزه ندارم

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با وجود پیروزی یک بر صفر مقابل دیناموکیف در لیگ قهرمانان اروپا از نمایش شاگردانش آنطور که باید راضی نبود.

کومان: در بازی مرگ و زندگی این قدر موقعیت هدر دادن معنی ندارد، از فاتی انتظار معجزه ندارم

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک و به نقل از نشریه مارکا، رونالد کومان سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از شاگردانش به خاطر اینکه در بازی شب گذشته شان (سه شنبه) به زدن یک گل بسنده کردند ناراضی است.

سرمربی هلندی کاتالان ها که تیمش بعد از دو شکست متوالی در رقابت های اروپایی، پایان اولین بردش را به لطف تک گل جرارد پیکه کسب کرد و البته ممکن بود این رجحان خفیف را هم از دست بدهد، گفت: من فکر می کنم که شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که بعد از شروع نیمه دوم ما سه موقعیت صد درصد گلزنی ایجاد کردیم. نمی توانیم اجازه دهیم که این موقعیت ها به این آسانی از دست بروند. این بازی باری ما حکم مرگ و زندگی را داشت پس نباید طوری بازی می کردیم که هر لحظه امکان بازگشت حریف به بازی وجود داشته باشد. با این حال خدا را شکر ما از نظر دفاعی بی نقص بودیم. بارسلونا تیم برتر میدان بود اما باید خیلی زودتر از این ها کار حریف را یکسره می کردیم. بعد از یک ساعت از گذشت بازی ما باید سه یا چهار به صفر از حریف جلو می بودیم.

یکی از موقعیت های عالی گلزنی بارسلونا به خاطر اینکه آنسو فاتی خواست با یک حرکت نمایشی گل بزند به هدر رفت که این موضوع باعث ناراحتی کومان شد. او اما بازیکن 18 ساله تیمش را به بخشید.

کومان اضافه نمود: موقعیتی که او از دست داد نشان می دهد که هنوز یکسری چیزها در بازی اش وجود ندارد و این هم طبیعی است. باید در نظر داشته باشید که او برای مدتی طولانی به خاطر مصدومیت غایب بوده است و به زمان احتیاج دارد تا دوباره روی غلطک بیفتد. علاوه بر این او چند روز دیگر تنها 19 ساله می گردد. ما نمی توانیم از او بخواهیم حلال تمام مسائل مان باشد و جای خالی مسی را برای مان پر کند. باید قدم به قدم پیش رفت و نباید انتظار معجزه داشت. فاتی باید کار کند تا به شرایط ایده آل برگردد.

آنسو فاتی، فیلیپه کوتینیو و سرخیو آگوئرو هر سه در نیمه دوم به میدان رفتند که در میان آنها دو بازیکن اول در ضدحملات موقعیت های زیادی ایجاد کردند اما کومان گفت که از این مثلث هجومی انتظار بیشتری داشته است. او گفت: من فکر نمی کنم که عملکرد آنها در نیمه دوم عالی بوده باشد. آنسو و کوتینیو 45 دقیقه بازی کردند. آنها باید درک متقابل از بازی یکدیگر را بالا ببرند. یکی از چیزهایی که بازی امشب ما کم داشت، فرار پشت مدافعان حریف بود. ضمن اینکه آنها بیش از مقدار به یکدیگر نزدیک بودند. مهاجمان تیم ما باید آزادی عمل بیشتری داشته باشند و در عین حال نسبت به شیوه بازی ای که تیم به آن احتیاج دارد هم احساس مسئولیت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کومان: در بازی مرگ و زندگی این قدر موقعیت هدر دادن معنی ندارد، از فاتی انتظار معجزه ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کومان: در بازی مرگ و زندگی این قدر موقعیت هدر دادن معنی ندارد، از فاتی انتظار معجزه ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید