ژاوی: به عملکرد شاگردانم می بالم، فکر کردن به پیروزی خارج از خانه مقابل بایرن مونیخ واقع بینانه است

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، خبرگزاری خبرنگاران- ژاوی تا حد زیادی از عملکرد شاگردانش در جریان تساوی بدون گل بارسلونا و بنفیکا رضایت دارد.

ژاوی: به عملکرد شاگردانم می بالم، فکر کردن به پیروزی خارج از خانه مقابل بایرن مونیخ واقع بینانه است

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک به نقل از سایت یوفا، بارسلونا و بنفیکا در جدالی حساس برای معین دومین تیم صعود کننده گروه E به مصاف هم رفتند و این بازی با نتیجه 0-0 تمام شد. بارسلونا برای صعود احتمالا چاره ای به جز شکست بایرن مونیخ در آلیانتس آرنا نخواهد داشت چون بعید است بنفیکا مقابل دینامو کیف حذف شده مشکل خاصی داشته باشد. ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا در مصاحبه پس از بازی گفت:

یک فرصت از دست ما رفت اما باید به مسیرمان ادامه دهیم. در مونیخ یک فرصت دیگر داریم و باید آن را غنیمت بشماریم. فکر کردن به پیروزی خارج از خانه مقابل بایرن مونیخ واقع بینانه است، باید شخصیت و مهارتمان را نشان دهیم. این بازی قرار است آخرین شانس ما برای رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا باشد. بنفیکا برای 0-0 آمده بود و می دانست که برای رسیدن به این نتیجه باید چگونه بازی کند، این بزرگ ترین علت گل نزدن ما بود. نکته حیاتی این است که ما توانستیم خلق موقعیت داشته باشیم. این موقعیت ها به گل تبدیل خواهند شد، دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

دمبله شما را غافلگیر می نماید. شما از او در فکرتان یک شخصیت از نوع خاص در فکر دارید و بعد متوجه می شوید که اشتباه نموده اید. او یک برنده است که در خط حمله برای ما تفاوت ها را رقم خواهد زد.

در بازی تیم چند نکته مثبت دیدم و بعضی از آنها باعث شدند که من خوشبین و راضی باشم. یک عملکرد خوب به نمایش گذاشتیم و چیزی که کم داشتیم، یک گل بود. واقعا حیف شد اما خلاصه حرف هایم این است که بازی خوبی به نمایش گذاشتیم.

می خواهم در تمرینات و بازی ها شاهد یک جو آمیخته با غرور و لذت باشم. من دوران بازیگری ام را این گونه گذراندم: حالت مطلوب یعنی کسل نبودن و نشاط بازیکنان. من آدم خوشبینی هستم و میانه خوبی با شوخی کردن دارم اما تمام اینها برای بهتر بازی کردن و پیروز شدن تیم طراحی شده اند. به شدت به عملکرد شاگردانم افتخار می کنم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "ژاوی: به عملکرد شاگردانم می بالم، فکر کردن به پیروزی خارج از خانه مقابل بایرن مونیخ واقع بینانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاوی: به عملکرد شاگردانم می بالم، فکر کردن به پیروزی خارج از خانه مقابل بایرن مونیخ واقع بینانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید