وطنخواه: با تماشا بازی پرسپولیس تن و بدنم لرزید، مدیران برای چه کاری به باشگاه می آیند؟!

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، پیشکسوت پرسپولیس با ابراز ناراحتی از شرایط کنونی سرخپوشان، به انتقاد از مدیرانی پرداخت که در رأس این باشگاه قرار می گیرند اما کاری انجام نمی دهند.

وطنخواه: با تماشا بازی پرسپولیس تن و بدنم لرزید، مدیران برای چه کاری به باشگاه می آیند؟!

رضا وطنخواه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آمیتیس تک در خصوص شکست سرخپوشان در سوپر جام مقابل فولاد خوزستان گفت: حالم از این بازی به هم خورد. این چه وضعی است که برای پرسپولیس درست نموده اند? نمی دانم مدیرانی که به باشگاه می آیند چه می نمایند و چرا خواسته به حق سرمربی تیم را محقق نمی نمایند؟ نه بازیکن می گیرند و نه پول بچه ها را می دهند؛ پس برای چه کاری آمده اند؟

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: نمی خواهم به تیم های رقیب توهین کنم یا ارزش کار تیم هایی که مقابل پرسپولیس قرار می گیرند را پایین بیاورم؛ به همه احترام می گذارم، اما پرسپولیس، استقلال، تراکتور و... ریشه و رزومه دارند. هر کسی به این تیم ها می آید باید بداند کجا آمده، هم بازیکن، هم مربی و هم مدیر.

وی مطرح کرد: پرسپولیس باشگاهی است که در خود امثال همایون بهزادی، صفر ایرانپاک، مهندس کلانی، علی پروین، جعفر کاشانی، ابراهیم آشتیانی، ناصر محمدخانی، کریم باقری، علی دایی و... را داشته و باید به خاطر این بزرگان، مدیران بدانند در این تیم ریشه دار چه مسئولیتی دارند. بازی برد و باخت دارد ولی من بازی با فولاد را که دیدم، تن و بدنم لرزید. دست سرمربی بسته است، چهار تا بچه به نام پرسپولیس به زمین رفته بودند. چرا باید کاپیتان تیم ما که 40 ساله است فیکس بازی کند؟ به او ایرادی نیست، ایراد اینجاست که پرسپولیس نتوانسته خوب یارگیری کند. ایراد از عدم جذب ستاره هایی در حد نام پرسپولیس است.

وطنخواه یادآور شد: از اینکه پرسپولیس چنین اوضاعی پیدا نموده، ناراحتم. عمرمان را در این تیم گذاشتیم و یک قِران هم نگرفتیم. بعد به یک باره می گویند که برای این تیم پول نیست. کارشان طوری است که آدم احساس می نماید آمده اند تیم را نابود نمایند.

بازیکن پیشین تیم ملی در پایان با اشاره به اینکه حفظ اسکوچیچ در شرایط فعلی برای فوتبال ملی ایران خوب است، گفت: نمی دانم سیاست ورزش ما در این خصوص چیست، اما این مربی زحمت کشیده و تیم ما را بدون دردسر به جام جهانی برده، حالا شاید بگویند در حد جام جهانی نیست ولی اگر بخواهند دوباره تغییری ایجاد نمایند، تا مربی بیاید و تیم را بشناسد، مسابقات تمام شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وطنخواه: با تماشا بازی پرسپولیس تن و بدنم لرزید، مدیران برای چه کاری به باشگاه می آیند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وطنخواه: با تماشا بازی پرسپولیس تن و بدنم لرزید، مدیران برای چه کاری به باشگاه می آیند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید