احتمال جدایی یک ملی پوش از جمع آبی ها

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، هرچه ابوالفضل جلالی در جام جهانی 2022 قطر درخشید و در همان اندک دقایق حضورش مقابل تیم ملی آمریکا دل همه کارشناسان فوتبالی را برد اما به همان مقدار این بازیکن از نگاه سرمربی پرتغالی تیم استقلال دور از شرایطی است که بتواند این تیم را در ترکیب اصلی همراهی کند. هر چقدر کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی پیش از جام جهانی به این بازیکن شمالی استقلال بها می داد و او را در دیدارهای تدارکاتی به میدان می فرستاد ابوالفضل جلالی به همان مقدار از ترکیب اصلی استقلال دورتر می شد.

احتمال جدایی یک ملی پوش از جمع آبی ها

جلالی آماده بازی است

جلالی در طول روزهای بعد از جام جهانی مدتی به علت مصدومیت قادر به همراهی استقلال نبود اما به گواه شهادت نزدیکان به این تیم ابوالفضل جلالی از پیش از ملاقات جام حذفی مقابل تراکتور در فرم ایده آل برای حضور در ترکیب استقلال واقع شده است اما سرمربی تیم استقلال حتی یک دقیقه هم به این بازیکن در مصاف با تراکتور در جام حذفی و سپاهان در هفته اول دور برگشت بازی نداده است. ابوالفضل جلالی این روزها در تمرینات استقلال حضوری مستمر و کامل دارد اما ساپینتو او را بازی نمی دهد.

ابهام در علت نیمکت نشینی

هیچکس علت بازی نکردن جلالی را نمی داند و ساپینتو نیز در این باره هرگز در نشست های خبری مسابقات اخیر استقلال مورد سوال وبلاگ آمیتیس تک واقع نشده است که علت عدم حضور بازیکن ملی پوش استقلال در ترکیب اصلی این تیم و یا حتی حضورش در زمین به عنوان بازیکن جانشین چیست!

جلالی قادر به فسخ نیست!

لازم به توجه است که خبرهایی از باشگاه استقلال به گوش می رسد که این بازیکن متقاضی جدایی از استقلال است اما به علت حضور در ملاقاتهای گذشته، این بازیکن قادر به فسخ یکطرفه قرارداد نیست. چرا که او در 9 ملاقات این فصل به مدت 474 دقیقه برای استقلال به میدان رفته که بیش از یک بازی 90 دقیقه ای بوده است.

حضور در 9 مسابقه

جلالی در این فصل در 5 ملاقات در ترکیب اصلی استقلال به میدان رفت و در 4 ملاقات از بیرون به ترکیب اضافه شد. او تنها در سه مسابقه روبروی سپاهان، مس کرمان و نفت مسجد سلیمان 90 دقیقه برای استقلال در زمین بوده است.

27 مهر و آخرین حضور!

از آخرین ملاقاتی که جلالی برای استقلال در ترکیب این تیم به میدان رفته 97 روز سپری شده است. او آخرین بار در ملاقات با آلومینیوم اراک (27 مهر امسال) و در دقیقه 89 به جای جعفر سلمانی به زمین رفت و پس از آن دیگر رنگ ترکیب تیمش را ندید.

مجیدی مصدوم جلالی را هم از دست نداد

جلالی همان بازیکنی است که فرهاد مجیدی در فصل جابجایی لیگ بیست و یکم وقتی متوجه شد جلالی مصدوم است باز هم اصرار کرد که او را احتیاج دارد و حتی در نیم فصل اول لیگ گذشته نیز به علت مصدومیت اغلب اوقات در ترکیب تیم جایی نداشت ولی در نیم فصل دوم در 5 بازی از ابتدا در ترکیب اصلی استقلال به میدان رفت و مجموع بازی هایش 10 مسابقه بود.

انفجار بمب در استقلال

با این وجود فرصت جابجایی جابجاییی نیم فصل تا شامگاه پنجشنبه ششم بهمن ادامه دارد و هر لحظه ممکن است با یک اتفاق غیر منتظره بمب بزرگی در باشگاه استقلال منفجر گردد و ابوالفضل جلالی با یک خداحافظی از جمع استقلالی ها جدا گردد. تیم استقلال در حال حاضر در پست ابوالفضل جلالی از جعفر سلمانی در ترکیبش استفاده می نماید.

منبع: فرارو

به "احتمال جدایی یک ملی پوش از جمع آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال جدایی یک ملی پوش از جمع آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید