واکنش عجیب فرهاد مجیدی به باخت در دقیقه 12

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، تیم فوتبال اتحاد کلبا روز گذشته در چارچوب هفته دوازدهم لیگ ادنوک امارات به مصاف خورفکان رفت و با نتیجه 2 بر 1 مغلوب شد. اتحاد با راهنمایی فرهاد مجیدی در دقیقه 73 با گلزنی احمد عامر از خورفکان پیش افتاد و سرمربی ایرانی امیدوار بود تیمش بعد از دو باخت متوالی، از این شرایط خارج بشود، اما همه چیز در دقیقه 90 و وقت های اضافه تغییر کرد.

واکنش عجیب فرهاد مجیدی به باخت در دقیقه 12

خورفکان ابتدا در دقیقه 90 به وسیله مهدی عبید گل تساوی را زد و سپس در دقیقه 12+90 با گلزنی فیلیپه مورته در نهایت برنده از زمین خارج شد تا تیم مجیدی در بحران باخت باقی بماند.

فرهاد مجیدی که بعد از گل تیمش در این بازی شادی عجیبی انجام داده بود، در نشست خبری بعد از این مسابقه، گفت: مستحق باخت نبودیم. به جز 10 دقیقه آخر، کل بازی دست ما بود. تیمی که تا دقیقه 88 پیروز است و بعد 2 بر 1 می بازد، فقط یک علت دارد. تیم مقابل در 10 دقیقه آخر پرتلاش بود و نتیجه را به دست آورد. بازهم می گویم اصلاً مستحق شکست نبودیم.

سرمربی تیم اتحاد کلبا تاکید نمود: لازم بود که در دقایق آخر برای حفظ نتیجه تمرکز داشته باشیم. چند بازیکن ما هم مصدوم شدند و مجبور به تعویض شدیم که این به ضرر ما شد. به تیم خورفکان و سرمربی اش تبریک می گویم، ولی از نظر من نتیجه بازی یک دروغ بزرگ بود.

منبع: فرارو

به "واکنش عجیب فرهاد مجیدی به باخت در دقیقه 12" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش عجیب فرهاد مجیدی به باخت در دقیقه 12"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید