واکنش تند مربی استقلال به اظهار نظر ذوب آهنی ها

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، مربی دروازه بان های تیم فوتبال استقلال با ابراز تاسف از اظهار نظر های اعضای تیم ذوب آهن گفت: مسائل داوری استقلال چه ربطی به آن ها دارد؟

واکنش تند مربی استقلال به اظهار نظر ذوب آهنی ها

بهزاد غلامپور مربی استقلال با اشاره به آخرین شرایط استقلال در آستانه ملاقات با ذوب آهن به رسانه رسمی باشگاه گفت: شرایط استقلال خوب و مطلوب است. روند رو به رشدی داریم و بازی به بازی بهتر می شویم. کارشناسان و طرفداران هم به این پیشرفت استقلال اذعان دارند و همه کوشش مجموعه تیم و باشگاه همین است که همین شرایط را بهتر کنیم و در بازی های بعدی برنده باشیم.

وی اضافه کرد: این هفته مقابل ذوب آهن قرار می گیریم که تیم خوب و قابل احترامی است. بازی خارج از خانه شرایط خاص خود را دارد، اما استقلال برای کسب پیروزی و 3 امتیاز تمرین می نماید و به زمین می رود.

غلامپور به مصاحبه بعضی از اعضای تیم ذوب آهن اشاره نمود و اظهار کرد: از شنیدن این حرف ها متاسفم. نمی دانم چرا بعضی اعضای این باشگاه آغاز به مطرح کردن حرف هایی نموده اند که اصلا فنی نیست. چرا مربیان و بازیکنان ذوب آهن به خود اجازه می دهند در خصوص تیم ما این صحبت ها را مطرح نمایند؟

مربی دروازه بان های تیم فوتبال استقلال ادامه داد: اشتباهات داوری در بازی های قبلی استقلال که همه کارشناسان هم آن را تایید نموده اند، چه ربطی به آن ها دارد؟ همه خواست ما اجرای عدالت و مساوات برای همه تیم هاست و ذوبی ها می خواهند از آب گل آلود داوری برای خود ماهی بگیرند.

بهزاد غلامپور در سرانجام گفت: بهتر است تمرکز مربیان این تیم روی کار خودشان باشد و به جای سعی در اثرگذاری روی داور، بگذارند بازی شرایط عادی خود را داشته باشد. مطمئنم کمیته داوران تحت تاثیر جوسازی ذوبی ها قرار نمی گیرد.

منبع: فرارو

به "واکنش تند مربی استقلال به اظهار نظر ذوب آهنی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند مربی استقلال به اظهار نظر ذوب آهنی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید