معاون اجرایی پرسپولیس: پیگیر پرونده خلیل زاده هستیم، از ریاست فدراسیون خواسته هایی داریم

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، پرونده های بازیکنان خارجی و هزینه های جاری مثل سفرها، کار باشگاه را سخت نموده است.

معاون اجرایی پرسپولیس: پیگیر پرونده خلیل زاده هستیم، از ریاست فدراسیون خواسته هایی داریم

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه پیگیر پرونده شکایت از شجاع خلیل زاده است.

ابراهیم شکوری در گفت وگو با ایسنا، دربار شکایت باشگاه پرسپولیس از آنتونی استوکس اظهار کرد: متاسفانه بعد از جدایی استوکس از پرسپولیس برایش ITC صادر کردند و این مسئله ای بود که در این پرونده با آن موجه بودیم. در این زمینه با یاری تیم حقوقی باشگاه، دفاعیه خوبی را ارسال کردیم و از طرف دیگر بابت تخلفت استوکس از او شکایت کردیم و امیدواریم رای را به سود باشگاه پرسپولیس برگردانیم. او بابت باقی مانده مطالباتش از پرسپولیس طرح شکایت نموده است و متاسفانه زمانی که از پرسپولیس جدا شد، برای این بازیکن ITC صادر شده که یک کار غیر حرفه ای بود.

او درباره پیگیری سایر پرونده های حقوقی پرسپولیس هم گفت: کمیته حقوقی به ترتیب کارها پیش می برد. درباره شجاع خلیل زاده، ما پرونده را به کمیته شرایط ارسال نموده بودیم که به ما گفتند در صلاحیت ما نیست رای صادر کنیم و بعد به کمیته استیناف شکایت بردیم و آنها مجدد اعلام کردند که در صلاحیت کمیته مشخص شرایط است که به این پرونده رسیدگی کند. ما دو ماه است که منتظر هستیم به این پرونده رسیدگی گردد و رای صادر نمایند. از ریاست محترم فدراسیون فوتبال می خواهیم همانطور که برای بدهی های باشگاه سختگیری صورت گرفت، نگاه ویژه هم به پرونده های ما داشته باشند و زودتر رسیدگی نمایند. الان پرونده شجاع خلیل زاده شش ماهی می گردد که در کمیته های فدراسیون جابجا می گردد اما در هر صورت ما پیگیر پرونده شجاع خلیل زاده هستیم.

وی درباره پرداخت مطالبات بازیکنان هم گفت: شرایط کل ورزش ما خوب نیست. متاسفانه باشگاه پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین تیم ایران و شاید حتی آسیا، از بودجه دولتی استفاده نمی کند اما همه باشگاه ها که اسم خصوصی دارند از بودجه دولتی استفاده می نمایند. امیدوارم باشگاه پرسپولیس هم بتواند از بودجه دولتی استفاده کند. با توجه به هزینه های سنگین، بروز مسائل اقتصادی طبیعی است اما در این زمینه بازیکنان هم یاری کردند تا باشگاه با کوشش های هیات مدیره مبالغی را به بازیکنان پرداخت کند. پرونده های بازیکنان خارجی و هزینه های جاری مثل سفرها، کار باشگاه را سخت نموده است. در موضوع بیماری کرونا، باشگاه ما هر هفته تست های لازم را از بازیکنان می گیرد که این موضوع هم هزینه هایی برای ما دارد. امیدوارم سایر باشگاه ها هم این تست ها را بدهند و مشلکی ایجاد نگردد.

او توضیح داد: هزنیه های باشگاه پرسپولیس بسیار زیاد است و از طرف دیگر درآمدهای ما مثل حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی وصول نمی گردد. شرایط بسیار سخت است اما دلگرمی باشگاه به طرفداران است. هوادارن ما از راه های مختلف اعلام نموده اند که قصد یاری به باشگاه را دارند و ما هم در حال تدارک کاری هستیم که در قالب ارائه خدمات به طرفداران، یاری های آنها را دریافت کنیم.

شکوری همچنین گفت: زمانی که وارد باشگاه پرسپولیس شدیم، با سازمان لیگ مکاتبه کردیم و به ما گفتند حدود 6 میلیارد بدهی داریم که الان فکر می کنم این مبلغ به حدود 8 میلیارد رسیده است. در این زمینه هم از سازمان لیگ خواسیتم ریز هزینه ها و صورت شرایط ما را ارسال نمایند که منتظر هستیم این اتفاق رخ بدهد.

شکوری در بخش دیگری از صحبت های خود درباره اجاره دادن استادیوم درفشی فر با یک مبلغ اندک به یک شرکت هم گفت: بعضی تجهیزات و زیرساخت ها از قبل واگذار شده اما در دوره مدیریت جدید سعی می کنم چه در بحث بازیکن و چه در بحث زیرساخت ها اصول حرفه ای را رعایت کنیم تا مسائلی ایجاد نگردد.

او به سفر پرسپولیس به شهر گوای هند اشاره نمود و گفت: در این زمینه کارگروهی تشکیل دادیم تا تیم به بهترین شکل ممکن اعزام گردد. تمام کوشششمان را می کنیم پرواز اختصاصی بگیریم و تیم بدون مشکل راهی هند گردد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در انتها گفت: بحث سوپرجام، بحث پرونده های ما و همینطور بحث تبلیغات محیطی از مطالبات ما محسوب می گردد که امیدواریم ریاست فدراسیون فوتبال به آنها رسیدگی نمایند.

منبع: عصر ایران

به "معاون اجرایی پرسپولیس: پیگیر پرونده خلیل زاده هستیم، از ریاست فدراسیون خواسته هایی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون اجرایی پرسپولیس: پیگیر پرونده خلیل زاده هستیم، از ریاست فدراسیون خواسته هایی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید