محسن رضایی انتقاد از دولت را کلید زد!

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، محسن رضایی گفت: مردم ایران مسائل شما با شعار، وعده، شعبده بازی و حرف های مفت حل نمی گردد. مسائل شما ریشه مالی دارد و با حرف درمانی به جایی نمی رسد.

محسن رضایی انتقاد از دولت را کلید زد!

محسن رضایی دومین کاندیدایی بود که در دومین مناظره به سوال پاسخ داد.

محسن رضایی در پاسخ به پرسشی درباره اصلی ترین مانع موجود بر سر راه امید داشتن جوانان و راه حل برطرف آن، گفت:

مردم ایران مسائل شما با شعار، وعده، شعبده بازی و حرف های مفت حل نمی گردد. مسائل شما ریشه مالی دارد و با حرف درمانی به جایی نمی رسد. به قول دانشجوی شیمی دانشگاه تهران که در حال دستفروشی بود و می گفت ما از گرسنگی امید می خوریم. درست می گوید، چون امید دیدنی است. دولت ما امید را به سفره شما باز می گرداند و ان شاالله بار دیگر لبخند پیروزی بر چهره شما خواهد نشست.

حرف درستی در مناظره قبلی گفته شد که کسانی که نمی خواهند تا خاتمه بمانند به مردم اعلام نمایند، البته با توهین نباید گفته می شد. من همانطور که احساس کردید تا خاتمه هستم. من در اینجا از مردم ایران می خواهم سخن بگویم، از تمام اقوام با فرهنگ و تمدن ساز ایرانی، از آذربایجان که سر ایران است، از آقا مهدی باکری، همت، احمد متوسلیان، طهرانی مقدم و همه قهرمانان اقوام ایرانی.

ما با همه مردم ایران انقلاب و جنگ را به نتیجه رساندیم و دولت ما دولت همه مردم ایران است، از اهل تسنن گرفته تا اهل تشیع. نمی دانم چرا من را به خاطر زاگرسی بودن متهم می نمایند؟ من افتخار می کنم که اهل قوم لر هستم. همه می دانند من در تمام دوران فعالیتم از تمام اقوام ایرانی استفاده کردم.

امید زمانی تحقق پیدا می نماید که ما انرژی جدیدی را در جامعه ایجاد کنیم، امید توسط دولت های خواب آلوده که شب می خوابند و بعد قیمت بنزین را چند برابر می نمایند و مردمی که توجیه نشدند و با آن ها صحبت نشده به خیابان ها می آیند و آن مسائل پیش می آید ایجاد نمی گردد. من به مردم قول می دهم سال 1400 سال گشایش برای ملت ایران است و سال جاری به نام مبارک حضرت، ولی عصر (عج) منتسب شده است و ما لبخند را به چهره مردم و برکت را به سفره هایشان باز می گردانیم. مطمئن باشید آخرین ریالی که از حق شما و جیب شما رفته است به جیب شما باز خواهد گشت.

منبع: فرارو

به "محسن رضایی انتقاد از دولت را کلید زد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن رضایی انتقاد از دولت را کلید زد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید