فال روزانه سه شنبه 30 خرداد 1396

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، فال روزانه سه شنبه 30 خرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی و...

فال روزانه سه شنبه 30 خرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت خرداد (Gemini)
    • ورود ماه به برج ثور ساعت 2:23 (Taurus)

فال روزانه سه شنبه 30 خرداد 1396

فروردین

امروز صبر شما لبریز شده و تحمل کسانی که هم عقیده شما نیستند را ندارید. با این رفتار مسائل و سختی های آنان برای شما مهم نبوده و نسبت به آن ها بی تفاوت عمل خواهید کرد. دلتان می خواهد که سریعا پس از اتمام کاری به سراغ انجام کار دیگری بروید ولی متاسفانه امروز از آن روزهایی است که چندان انرژی کار کردن را هم ندارید. این نداشتن انرژی بر کیفیت کارهایی که انجام داده اید هم تاثیر گذاشته است. یادتان باشد که امروز به رابطه عاطفیتان هم سری بزنید شاید این موضوع در زمان حال مهم ترین مسئله زندگیتان باشد.

اردیبهشت

امروز اطرافیانتان سعی در قانع کردن شما دارند ولی اردیبهشت ماهی ها معمولا به این راحتی تسلیم نمی شوند. وقتی ببینند که شما چقدر در برابرشان مقاومت می کنید به بی فایده بودن تلاششان پی خواهند برد. این که بر سر طرز فکرتان تعصب دارید خوب است ولی تا جایی ادامه دهید که این لجبازی جایش را به کله شقی ندهد. روزهای اول عاشقیتان را به یاد بیاورید و ببینید که چه لحظات شیرینی در کنار یکدیگر داشته اید پس سعی کنید که آن روزهای خاطره انگیز را باز گردانید.

خرداد

معمولا خرداد ماهی ها آدم های منزوی و گوشه گیری نیستند ولی امروز دلتان می خواهد از دست هیاهوی اطرافیان نجات یافته و به جای خلوتی بروید. اگر دوستانتان امروز شما را به جایی دعوت کردند کافی است یک نه گفته و با آرامش در خانه بمانید. حواستان باشد که این رفتار در رابطه با اطرافیانتان است و نه در مورد عشقتان. او را از خود نرانید و باعث دلخوری او از خودتان نشوید.

تیر

این که به هدف های بلندی در زندگی فکر می کنید قابل تحسین است ولی به این نکته دقت کنید که نبایستی برای رسیدن به هدف وسیله را توجیه کنید. تعهدات بیش از اندازه ای که برای خودتان به وجود آورده اید به شما اجازه نمی دهند که از زمانتان به نحو احسن استفاده کنید. یادتان باشد که دنیا یک روزه تغییر نمی یابد. داشتن انعطاف پذیری امروز کلیدی برای رسیدن به آرزوهای شماست. اگر بتوانید خود را با شرایط تطبیق دهید به طرز فوق العاده ای پیشرفت خواهید کرد.

مرداد

امروز شما می خواهید که خودتان کنترل زندگیتان را در دست گرفته و برایش تصمیم گیری کنید ولی چالش هایی که در خانه و خانواده تان به وجود می آیند توانایی و صلاحیت شما برای این کار را زیر سوال خواهند برد. اگر اجازه دهید ذره ای از غرورتان بر عملکردتان تاثیر گذارد شانس نشان دادن توانمدی های خود را به دیگران از دست داده اید. اگر تکبر را کنار بگذارید می توانید بدون تسلیم شدن در مورد چیزهایی که از اهمیت برخوردار هستند در به دست دریافت قدرت شریک باشید.

شهریور

امروز با تمام قوا حاضرید برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید ولی افسوس که این تلاش های شما تداومی ندارد. متاسفانه نوسان در عملکردتان شما را از رسیدن به مقصد دور خواهد کرد. این که روزی با تلاش بسیار کارها را جلو برده و روز دیگر بدون انگیزه و بی خیال، تلاش نکنید نتیجه ای که در ذهن دارید را در پی نخواهد داشت. سعی کنید با کارهایی که انجام می دهید زمینه لازم برای ایجاد حس حسادت در کسی که دوست دارید را فراهم نکنید.

مهر

امروز ممکن است درگیری هایی بین شما و دوستانتان رخ دهد. مسائلی که از اهمیت چندانی برخوردار نبوده ولی باعث خراب شدن روزتان می گردد و برعکس آن، دیگران این اختلافات ذره ای برایشان مهم نبوده و به آسانی از کنارش عبور می کنند. اگر بتوانید درک کنید که زندگی یک مسابقه نیست ناگهان دیگران به نظرتان خیلی مهربان تر خواهند شد و خودتان هم آرامش بیشتری خواهید داشت. این روزها سرتان شلوغ است ولی دلیلی بر ندیدن اخبار و وقایع پیراموتان نیست.

آبان

عصبانی شدن در ذات شما نیست ولی در بعضی مواقع نمی توانید خود را کنترل کرده و واکنش تندی نسبت به طرف مقابله تان از خود نشان می دهید. با این حال امروز برای نشان دادن و ثابت کردن خودتان به دیگران بی فایده تنش و درگیری ایجاد می کنید. اگر به جای تبدیل یک مشکل کوچک به یک بحران بزرگ خشم خود را کنترل کنید، احترام و تحسین دیگران را به دست خواهید آورد. احساسات خود را نسبت به کسی که مورد علاقه تان است بیان کنید گاهی فراموش می کند که شما دوستش دارید.

آذر

امروز به طور ناگهانی اعتماد به نفستان کاهش یافته است و این در روابطتان با دیگران بسیار مشهود است. با بهره گیری از هوش و ذکاوتتان سعی در خلاصی و بیرون آمدن از این شرایط را دارید. خودتان را کاملا از دیگران جدا نکنید؛ فرو رفتن در انزوا هیچ گاه راه حلی مناسب برای به دست آوردن اعتماد به نفستان نمی تواند باشد. سعی کنید با دوستی که همیشه در روزگار خوشی و ناخوشی در کنارتان بوده است دیدار کرده و راز دلتان را با او در میان بگذارید.

دی

امروز بر اعتقاداتتان به شدت پایبند هستید. اگر بایستی کاری را بر خلاف عقایدتان انجام دهید که چندان با روحیه شما سازگار نبوده و به مخالفت با آن خواهید پرداخت. بهتر است مواظب باشید متعصبانه رفتار نکنید و نسبت به نظرات مخالف با ذهنی باز رفتار کنید تا دچار اشتباه و سرخوردگی نشوید. اگر برخوردی از دیگران دیدید که باعث رنجش شما شد نفس عمیق بکشید و خشم خود را کنترل کنید. این مسائل آنچنان مهم نیستند که بخاطرشان روزتان را خراب کنید.

بهمن

پذیرفتن دوستان و آشنایانی که حرف و عملشان یکی نیست برایتان کاری بس سخت است. شما از دوستان خود انتظار ندارید که کامل و بی نقص باشند، ولی از آنها می خواهید صادق و وفادار باشند و حداقل به نظر خودتان این انتظار چندان زیادی نیست. شاید در تصور دیگران فردی خشک و متعصب به نظر برسید ولی در واقعیت اینگونه نبوده و شما هم می توانید با تغییر شرایط خود را تغییر دهید.

اسفند

شما امروز می خواهید همه به شما به چشم یک پادشاه نگاه کنند و حاضر هستید برای نشان دادن برتری و تسلط خود نسبت به دیگران بیش از هر زمان دیگری تلاش کرده و زحمت بکشید. با این حال کسانی که شما را خوب می شناسند می دانند که شما دارید ادای فردی قدرتمند را در می آورید تا کمبودهایی که در درون خود احساس می کنید را مخفی کنید. خوشبختانه مکالمه ای که بدون هیچ مقدمه قبلی برایتان پیش خواهد آمد فراتر از مکالمه ای سطحی پیش رفته و حقیقت بزرگی را برای شما آشکار خواهد کرد.

تهیه شده: مجله اینترنتی وبلاگ آمیتیس تک

منبع: setare.com

به "فال روزانه سه شنبه 30 خرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه سه شنبه 30 خرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید