شوخی بی جا به قتل انجامید

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با هوشیاری کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان پرونده قتل جوان 27 ساله در کمتر از 3 ساعت رمزگشایی شد.

شوخی بی جا به قتل انجامید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس سیسان و بلوچستان، ابراهیم ملاشاهی گفت: شامگاه دهم نهم مردادماه همزمان با شب عید سعید قربان یک فقره مرگ مشکوک در بیمارستان تامین اجتماعی شهر زاهدان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی برای آنالیز موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه نمود: در آنالیز های به عمل آمده معین شد جوان 27 ساله به نام امید در پی اصابت گلوله از ناحیه پشت سر قبل از رسیدن به بیمارستان فوت نموده است.

سرهنگ ملاشاهی توضیح داد: در تحقیقات اولیه دو نفر از همراهان مقتول اعلام داشتند که در خیابان دستغیب به همراه مقتول با یک دستگاه پژو پارس در تردد بودند که فردی ناشناس به سمت خودرو آن ها تیراندازی و از محل متواری شده است.

وی گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی با آنالیز دقیق صحنه قتل و اظهارات همراهان مقتول که دایی و خواهر زاده می باشند متوجه تناقض گویی این افراد می شوند که پس از چندین مرحله بازجوئی اطلاعاتی تازه با اعترافات این افراد در مورد این پرونده بدست آمد.

در بازجوئی های به عمل آمده این 2 مرد جوان اعلام داشتند ساعت 22:00 شب عید به همراه فردی دیگری و مقتول برای دریافت لباس به سمت خیاطی در حرکت بودند که در بین راه یکی از دوستانش سابق شان را که در خیابان شهید مزاری به صورت پیاده در تردد بوده مشاهده و در شوخی بچگانه برای ترساندش با سلاح کلتی که متهم ردیف سوم که سرنشینان عقب خودرو که در دست داشته به صورت هوایی شلیک و در ادامه اسلحه که مسلح بوده یک تیر از آن به پشت سر سرنشین جلو خود شلیک می گردد.

ملاشاهی توضیح داد: با بدست آمده معینات ضارب کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی محل اختفای متهم را در خیابان امیرکبیر شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر دریافتد و در کمتر از 3 ساعت از آغاز ماجرا او را هنگام خارج شدن از مخفیگاهش در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلت از مخفیگاه متهم بیان کرد: متهم به قتل در بازجوئی های اولیه به قتل اعتراف و پس از تشکیل پرونده به همراه دیگر مظنونان این پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

منبع: فرارو

به "شوخی بی جا به قتل انجامید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی بی جا به قتل انجامید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید