افاضلی: شناخت خوبی از حریف داریم، پارس جنوبی جم مثل خانواده من است

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: من شناخت خوبی از تیم حریف دارم و طبیعی است که آن ها هم شناخت خوبی از من داشته باشند.

افاضلی: شناخت خوبی از حریف داریم، پارس جنوبی جم مثل خانواده من است

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک از تبریز، هومن افاضلی، سرمربی تیم ماشین سازی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم ضمن تبریک روز خبرنگار و عید سعید غدیر خم گفت: بازی فردا برای من بازی بسیار سختی است چرا که من تعلق خاطر زیادی نسبت به پارس جنوبی جم دارم.

وی اضافه نمود: این تیم مثل خانواده من است و بازیکنان بسیار خوب و ارزشمندی دارد. بازیکنان این تیم بسیار باشرف هستند چرا که علی رغم شرایط سختی که داشتند، همیشه با غیرت بازی کردند. پارس جنوبی جم بزرگ های خیلی خوبی هم مثل آقایان نوری، خالقی فر، گودرزی، ابراهیمی، فریبرز گرامی و محسن فروزان دارد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با تمجید از بازیکنان جوان پارس جنوبی ادامه داد: من شناخت خوبی از تیم حریف دارم و طبیعی است که آن ها هم شناخت خوبی از من داشته باشند. روزهای خوب و بد زیادی با هم داشتیم. متأسفانه شرایط این گونه پیش رفته که باید مقابل هم دیگر قرار بگیریم.

افاضلی ادامه داد: پارس جنوبی جم کادر فنی جدیدی دارد که از تیم ملی جوانان آمده و کادر مجربی هستند، این موضوع کارمان را سخت تر می کند. با این وجود بازی فردا برای ما بسیار مهم است چرا که دو تیم نزدیک به هم هستند و دیداری 6 امتیازی است. تلاش ما این است که با توجه به امتیاز میزبانی، تمام امتیازات این بازی را کسب کنیم.

وی با اشاره به تمرینات تیمش گفت: طی هفته گذشته تمرینات خوبی داشتیم اما روز بازی و شرایط بازی به گونه ای است که از زمان ورود تیم به زمین، چگونگی کار زیاد دست مربیان نیست. با این وجود با ذهنیت قبلی برای برد وارد زمین می شویم. ان شاءالله هر دو تیم در انتها لیگ بتوانند سهمیه شان را حفظ کنند چرا که پارس جنوبی جم هم برای من عزیز است.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در خصوص تدابیری که برای رفع مشکل گلزنی و استرس بازیکنان تیمش پیش بینی کرده، گفت: مشکل گلزنی چیزی است که خیلی از تیم های لیگ ما با آن درگیر هستند. یک بخش از آن به نفراتی که در اختیار دارید برمی گردد. بخش دیگری هم مربوط به سازمان دهی تیم است. من از حدود 3 هفته ای که در ماشین سازی حضور دارم، حدود 2 هفته را به دلیل بیماری از دست دادم. حدود یک هفته است که به صورت کامل در کنار تیم بوده ام که این هم زمان زیادی برای ساختن یک تیم نیست.

افاضلی ادامه داد: با این حال تلاش کردیم که کمی شرایط تیم را تغییر بدهیم. امیدوارم با توجه به چیزهایی که تمرین کرده ایم، بتوانیم این مشکل را حل کنیم. مقداری هم در خصوص مسائل روحی و روانی سعی کردیم با بازیکنان صحبت کنیم. امروز و فردا هم فرصت داریم که روی این موضوع کار کنیم.

وی اضافه نمود: فوتبال راه میانبر ندارد و پدیده ای است که برای ایجاد تغییر در آن به زمان نیاز دارید. متأسفانه شرایط ما نیز به گونه ای است که زمان کوتاهی در اختیار داریم. با توجه به حدود 14 سال سابقه ای که در تیم های ملی دارم، سعی می کنم از این تجربیات در ماشین سازی استفاده کنم چرا که در ماشین سازی هم زمان برای کار کردن کم است.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به تلاش های اجرا شده برای بهبود شرایط ماشین سازی گفت: سعی می کنیم سریع تر از آنچه که هست انسجام تیمی بهتری را به وجود بیاوریم. جا دارد از زحمات مربیان قبلی ماشین سازی، آقایان مهاجری، شیخ لاری و خطیبی که زحمات زیادی برای این تیم کشیدند، قدردانی کنم. امیدوارم ما هم بتوانیم امانت داری کرده و شرایط بهتری را برای تیم فراهم کنیم.

افاضلی در انتها در خصوص شرایط مصدومان و محرومان تیمش برای دیدار با پارس جنوبی جم گفت: آقای خرم الحسینی در بازی فردا محروم است. دو بازیکنمان نیز مصدوم هستند که می تواند در بازی فردا روی ترکیب تیمی مان اثرگذار باشد اما امیدوارم این بازیکنان در شرایطی باشند که بتوانیم از آن ها استفاده کنیم. از روزی که آمده ام این اتفاق رخ نداده که در یک بازی تمام بازیکنان را در اختیار نداشته ایم.

116، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افاضلی: شناخت خوبی از حریف داریم، پارس جنوبی جم مثل خانواده من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افاضلی: شناخت خوبی از حریف داریم، پارس جنوبی جم مثل خانواده من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید