زمان برگزاری رقابتهای غیرحضوری پومسه تهران اعلام شد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، حمید نظری مسئول کمیته پومسه استان تهران ضمن اعلام این خبر گفت: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تکواندو، اولین دوره مسابقات آزاد بین المللی پومسه تحت عنوان جام پایتخت را در دو گروه مردان و زنان در تمامی رده های سنی و رده های کمربندی سبز - آبی و قرمز -مشکی طی روزهای 15 و 16 شهریور ماه (6 و 7 سپتامبر) به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری رقابتهای غیرحضوری پومسه تهران اعلام شد

وی در ادامه گفت: این رقابتها به صورت آزاد و در گروه های سنی زیر 12 سال ،12 تا 14 سال ،15 تا 17 سال ،18 تا 30 سال ،31 تا 40 سال ،41 تا 50 سال ،51 تا 60 سال و 61 سال به بالا دردو بخش انفرادی و تیمی که برای اولین بار در سطح بین المللی است برگزار می گردد.

نظری گفت: با رایزنی های انجام شده با مربیان و پومسه روهای سایر کشورها، بیشتر قهرمانان و پومسه روهای مطرح دنیا برای حضور در این رقابتها اعلام آمادگی کردند و امیدوارم بتوانیم شاهد برگزاری بزرگترین رویداد بین المللی به صورت مجازی باشیم.

مسئول کمیته پومسه استان بابیان اینکه مهلت ارسال فیلم ها از یکم تا 14 شهریور ماه (22 آگوست الی 4 سپتامبر) می باشد در ادامه اظهارداشت: براساس برنامه ریزی انجام شده، پومسه روهای شرکت نماینده در این رقابتها می بایست براساس فرمت و قوانین اعلام شده در بخشنامه این مسابقات که در روزهای اتی اعلام می گردد، فیلم های خود را تا زمان اعلام شده ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "زمان برگزاری رقابتهای غیرحضوری پومسه تهران اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان برگزاری رقابتهای غیرحضوری پومسه تهران اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید