روایتی نو از زندگی محمد صالح علاء در شبکه نمایش خانگی

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، به گزارش خبرنگار خبرنگاران ؛ با شروع اجرای طرح نمایش آثار کوتاه، مستند، انیمیشن و فیلم های بلند داستانی هنری و تجربی از فیلمسازان ایرانی به صورت انحصاری و غیرانحصاری در پلتفرم فیلم نت، مستند زائر شب های بارانی ساخته هامون شیرازی از 30 مرداد 1402 نمایش خود را در این پلتفرم شروع کرد.

روایتی نو از زندگی محمد صالح علاء در شبکه نمایش خانگی

زائر شب های بارانی مستند زندگی مردی است که سال های سال، آخرهای شب و درست دو قدم مانده به صبح در گوشمان قصه و شعر گفت و یک اختتامیه با شکوه از روزمرگی های زندگی برایمان ساخت.

نکته قابل توجه اینکه، هامون شیرازی کارگردان این اثر در حال حاضر در کما به سر می برد و خانواده وی از مردم خواسته اند برای بهبود حال وی دعا نمایند.

در معرفی این مستند آمده است: زائر شب های بارانی با تو از روزگار رفته می گوید از زائر، از باران از شب از انسان از دوستانی که بودند و دیگر نیستند از یادواره هایی که در حافظه ماندند و خط خطی نشدند، محمد صالح علاء با تو از محمد صالح علاء می گوید.

این فیلم محصول پاییز 1396 خورشیدی است و در بخش خارج از مسابقه یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت به نمایش در آمده ولی تا به امروز در سینما و شبکه نمایش خانگی به نمایش درنیامده است.

در لیست عوامل اصلی این فیلم مستند می توان به کارگردان: هامون شیرازی، تصویر: امیر رضاپور، تدوین: مجتبی محبی، دستیار تدوین: مدیا خائفی، تهیه نماینده: هامون شیرازی و فریال تقی پور صمیمی، صدا، پژوهش و کار: هامون شیرازی و با تشکر از: شورانگیز طباطبایی، باران صالح علاء، حسین صالح علاء و رضا مهدوی هزاوه اشاره نمود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "روایتی نو از زندگی محمد صالح علاء در شبکه نمایش خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایتی نو از زندگی محمد صالح علاء در شبکه نمایش خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید