خبرنگاران سرمربی ملی حفاری: ثبات تنها راه پیشرفت فوتسال زنان است

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز گفت: به دلیل اینکه فدراسیون فوتبال تا به امروز تصمیمی برای فوتبال و فوتسال زنان نگرفته، بی ثباتی و بی برنامگی است و این به ضرر رشته ما ایت.

خبرنگاران سرمربی ملی حفاری: ثبات تنها راه پیشرفت فوتسال زنان است

مینا بارانی روز آدینه در گفت و گو با وبلاگ آمیتیس تک گفت: تا آنجا که خبر دارم هنوز هیچ تصمیمی برای لیگ فوتسال زنان نگرفته اند. دلیل اصلی این قضیه بی ثباتی و بی برنامگی در بخش زنان در فدراسیون فوتبال است که نمی توانند برای فوتسال و فوتسال زنان تصمیم بگیرند.

وی اضافه نمود: با توجه به بحران کرونا بهتر است لیگ به صورت متمرکز یا گروهی برگزار گردد، زیرا هم هزینه ها مقداری پایین می آید و همچنین به نفع برخی از تیم هاست. در واقع با این شرایط چاره ای جز برگزاری لیگ با این شیوه نیست.

سرمربی ملی حفاری اعلام کرد: با سه یا چهار بازیکن قبلی خود تمدید کردیم اما چون هنوز شرایط برگزاری لیگ معین نیست، تیم را کامل نبستیم.

وی یادآور شد: در صورتی که لیگ برتر برگزار نگردد، ممکن است به نفع و ضرر برخی از باشگاه ها و تیم ها باشد. برخی از باشگاه ها از تعطیلی لیگ ممکن است شاد باشند زیرا هزینه نمی نمایند اما برخی از این راه درآمد کسب می نمایند و به ضرر آنان تمام می گردد.

بارانی درباره افزایش دستمزد بازیکنان فوتسال گفت: با توجه به اوضاع مالی بازیکنان نمی توانند با 20 یا 30 میلیون قرارداد ببندند. خیلی از بازیکنان شغل خاصی ندارند و فقط بازی می نمایند و یا برخی یاری خرج خانواده هستند و با این شرایط باید دستمزدها بالا برود تا بتوانند زندگی خود را بگذرانند. اگر با مبلغ پایین تری بازیکنان را در اختیار بگیریم در حق آنان اجحاف می گردد. هر چند افزایش دستمزدها باید متعادل باشد. اگر خیلی بالا یا پایین باشد به ضرر بازیکنان و باشگاه ها خواهد شد.

سرمربی ملی حفاری بیان کرد: برای داشتن یک تیم ملی قوی باید لیگ پویایی داشته باشیم. وقتی لیگ برتر برگزار نشده و بازیکنان ما تمرین ندارند، این قضیه بر عملکرد تیم ملی تاثیر می گذارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سرمربی ملی حفاری: ثبات تنها راه پیشرفت فوتسال زنان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی ملی حفاری: ثبات تنها راه پیشرفت فوتسال زنان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید