خبرنگاران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند خلاقیت است

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، تبریز-خبرنگاران- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: ترویج و گسترش فرهنگ اثیار و شهادت، نیازمند خلاقیت و نوآوری است.

خبرنگاران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند خلاقیت است

عباس پورحسن روز یکشنبه در ملاقات با جمعی از فرزندان شهدا ضمن تاکید بر اینکه هم اکنون جامعه نیازمند فرهنگ ایثار برای توسعه همه جانبه است، اضافه نمود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ صندلی ارزشمند خانواده های معظم شهدا و ایثارگران نیازمند تدوین برنامه ها همراه با خلاقیت و نوآوری است.

وی گفت: باید توجه داشت حفظ و استمرار فرهنگ غنی ایثار و شهادت می تواند در جامعه جریان ساز شده و اهداف بالای انقلاب و آرمان های امام و شهدا را حفظ کند.

پورحسن ادامه داد: شرایط حساس کنونی کشور و تبلیغات سوء نظام استکبار علیه ایران اسلامی و تهاجم فرهنگی علیه آرمان های نظام، لزوم توجه به فرهنگ ایثار و شهادت در ارکان مختلف جامعه را اجتناب ناپذیر نموده است.

وی توانایی های فرزندان شهدا را موجب برکت و تداوم راه پدران معظم آنها و خدمات رسانی شایسته به ایثارگران برشمرد و گفت: استمرار فرهنگ غنی ایثار و شهادت می تواند در جامعه جریان ساز شده و مانع تحقق اهداف شوم دشمنان در حوزه های فرهنگی گردد.

پورحسن افزود: مدیریت جهادی و پیگیری مداوم امور توسط فرزندان شهدا که خود در پست های مدیریتی در حال اجرا فعالیت هستند، بازوی توانمند بنیاد برای تکریم جامعه ایثارگری است و باید به آن ارج نهاد.

آذربایجان شرقی در هشت سال دفاع مقدس بیش از 10 هزار شهید تقدیم نظام و کشور نموده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند خلاقیت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند خلاقیت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید