جلسات داوری کمیته های تخصصی جشنواره علوم پزشکی رازی برگزار گردید

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک به نقل از وزارت بهداشت، دکتر مجید رمضانی، دبیر بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی گفت: 12 داور کمیته علوم پایه پزشکی، 10 داور کمیته بالینی و سلامت، 11 داور کمیته فناوری سلامت و 12 داور کمیته دانشجویی در جلسات جداگانه بالغ بر 1845 نفر ساعت به کارشناسی و ارزیابی مقالات ارسالی با توجه به شاخص های اعلام شده پرداختند.

جلسات داوری کمیته های تخصصی جشنواره علوم پزشکی رازی برگزار گردید

دبیر بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی با اشاره به بعضی شاخص های عمومی ثبت نام جشنواره رازی افزود: از مهم ترین شاخص ها برای شرکت کنندگان کمیته های علوم پایه پزشکی، علوم بالینی و سلامت به استثنای داوطلبین پژوهش برتر این است که انتخاب بر مبنای کارنامه پژوهشی 6 ساله اخیر آنها انجام می گردد.

وی گفت: این کارنامه باید حاوی مقالات چاپ شده در مجلات نمایه شده در بانک های اطلاعاتی ISI, PubMed, Scopus, Emerging source و همینطور کتب تالیفی باشد.

رمضانی یادآور شد: به منظور ایجاد فرصت برای دیگر پژوهشگران و فناوران برگزیدگان شش دوره اخیر یعنی از دوره بیست و دوم و به بعد و برگزیدگان سه دوره اخیر گروه پژوهش برتر جشنواره رازی یعنی دوره 25 و به بعد نیز امکان شرکت در این رقابت را نخواهند داشت.

وی با بیان اینکه برقراری شرایط رقابت عادلانه دبیرخانه این دوره از جشنواره را بر آن داشت تا کمیته جداگانه ای برای دانشجویان در نظر گرفته گردد، گفت: عدالت در پژوهش یکی از ویژگی هایی است که در بیست و هشتمین جشنواره رازی به آن توجه ویژه ای شده است.

دبیر بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی اعلام کرد: به همین دلیل برای ایجاد شرایط برابر آثار ارسالی از سوی دانشجویان با مشارکت کمیته کشوری تحقیقات و فناوری دانشجویی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در کمیته جداگانه ای ارزیابی شدند.

وی یادآور شد: تمام مراحل ثبت نام و ارسال آثار به صورت الکترونیکی و غیرحضوری به وسیله سامانه جشنواره صورت گرفته است. بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جلسات داوری کمیته های تخصصی جشنواره علوم پزشکی رازی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسات داوری کمیته های تخصصی جشنواره علوم پزشکی رازی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید