اینزاگی: هدف اینتر فتح دوباره اسکودتو است

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، سیمونه اینزاگی، سرمربی تازه اینتر مدعی شد از جدایی اشرف حکیمی خبر داشته است.

اینزاگی: هدف اینتر فتح دوباره اسکودتو است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آمیتیس تک، آنتونیو کونته فصل گذشته اینتر را به نام قهرمانی سری آ رساند و گرچه این اولین اسکودتوی اینتر پس از 11 سال بود، اما کونته و اینتر پس از انتها فصل با یکدیگر قطع همکاری کردند. مدیران نراتزوری هم خیلی زود دست به کار شده و با سیمونه اینزاگی قراردادی دو ساله امضا کردند. حالا سرمربی سابق لاتزیو در اولین نشست خبری هدف خود را تکرار دوباره قهرمانی در لیگ ایتالیا نام کرد.

سیمونه اینزاگی گفت: من می دانستم که قرار است اشرف حکیمی فروخته شود، اما به من وعده داده شد که اینتر ترکیبی قابل رقابت با دیگر مدعیان خواهد داشت. من و مدیران تیم هر روز صحبت می کنیم و می خواهیم در لیگ قهرمانان نتایج بهتری بگیریم زیرا اینتر از سال 2011 در مرحله یک هشتم نهایی بازی نکرده است.

ما باید از نام قهرمانی دفاع کنیم، ما اینتر هستیم و همه تلاشمان را می کنیم تا تابستان سال آینده هم قهرمان باشیم. باید از این فرصت استفاده کرده و به آنتونیو کونته و کادر فنی او هم تبریک بگویم.

من چندین بار در این مدت با روملو لوکاکو صحبت کرده ام، او از حذف مقابل ایتالیا ناامید شده، اما هنوز برای ما بازیکن مهمی محسوب می شود. من همچنین قبل از یورو با کریستین اریکسن صحبت کرده و روی او حساب باز کرده ام. اریکسن فرصت دارد به تیم بازشود و ما با آغوش باز منتظر او هستیم. هاکان چالهان اوغلو و لوئیز آلبرتو ویژگی های مشابهی دارند، اریکسن در بخش دوم فصل گذشته نقش بسیار مهمی ایفا کرد، اما هاکان هم عملکرد خوبی خواهد داشت.

جدایی از لاتزیو؟ من 22 سال باورنکردنی را در لاتزیو گذرانده و خوش شانس بودم که به نام یک بازیکن و سرمربی در این تیم قهرمان شدم، اما زمان تغییر فرا رسیده بود. من از کلودیو لوتیتو، رئیس لاتزیو برای همیشه تشکر می کنم، اما شما باید در زندگی تصمیم بگیرید. من یک شب تصمیم گرفتم و در انتها اینتر را انتخاب کردم و البته لوتیتو اولین شخصی بود که به او اطلاع دادم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اینزاگی: هدف اینتر فتح دوباره اسکودتو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینزاگی: هدف اینتر فتح دوباره اسکودتو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید