اعتراف پلگرینی به سرپیچی از دستور ژوزه مورینیو و واکنش آقای خاص

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، مدافع تیم فوتبال رم اعتراف کرد در شب پیروزی قاطع این تیم برابر زسکا صوفیه در لیگ کنفرانس اروپا، کاری را انجام داده که آقای خاص او را از انجامش منع کرده بود.

اعتراف پلگرینی به سرپیچی از دستور ژوزه مورینیو و واکنش آقای خاص

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، تیم فوتبال رم شب گذشته (پنجشنبه) در دیداری خانگی از هفته اول مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا در حالی میهمان بلغارستانی اش تیم زسکا صوفیه را با نتیجه 5 بر یک شکست داد که گل اول بازی را دریافت کرده بود. دو گل از گل های رم را در این بازی جان لوکا پلگرینی به ثمر رساند. او گل چهارم رم را از روی یک ضربه کرنر در دقیقه 82 به ثمر رساند آنهم در حالی که مربی اش به او گفته بود هنگام ضربات کرنر وارد محوطه جریمه حریف نشود.

پلگرینی 25 ساله با اعتراف به این موضوع گفت: مورینیو به من گفت وقتی ضربه کرنر می زنیم عقب بمانم، اما من روی آن ضربه کرنر احساس کردم که می توانم گل بزنم و به همین دلیل با سرعت به سمت دروازه حریف دویدم و زمانی که گل زدم به سمت مورینیو رفتم تا به او بگویم.

با وجود سرپیچی پلگرینی از دستور سرمربی رم، مورینیو و دستیارانش هنگام دویدن مدافع ایتالیایی به سمت نیمکت می خندیدند و به نظر می رسد که آنها خیلی از این موضوع خیلی ناراحت نیستند.

مورینیو پس از بازی در صفحه شخصی اش در شبکه های اجتماعی هم با گذاشتن عکسی از خودش در کنار زمین در حال نزدیک شدن پلگرینی به او، به رضایتش از گلزنی بازیکن خود اعتراف کرد و گفت: وقتی بازیکنی از شما می خواهد که هنگام ضربه کرنر به محوطه جریمه حریف برود و شما به او نه می گویید، اما می رود و گل هم می زند ... فقط می توانید لبخند بزنید.

پلگرینی درباره اوضاع احوال رم پس از ورود مورینیو به این تیم که با ثبت شش برد متوالی در شش بازی در تمامی رقابت ها همراه بوده است هم گفت: مورینیو با خودش ذهنیتی تازه آورده است. او از همان روز اول خیلی شفاف به ما گفت که چه می خواهد. ما با او حتی یک جلسه تمرینی هم نداشته ایم که در آن آهسته و سست کار کرده باشیم. انگیزه او برای انتقال دانسته هایش به ما باعث شده است به اینجا برسیم. او کاری می کند که همه بازیکنانش احساس کنند مهره هایی مهم هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعتراف پلگرینی به سرپیچی از دستور ژوزه مورینیو و واکنش آقای خاص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف پلگرینی به سرپیچی از دستور ژوزه مورینیو و واکنش آقای خاص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید