گزینه خارجی در کنار قلعه نویی روی نیمکت ایران ، زمان تصمیم نهایی برای انتخاب مربی تیم ملی

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، رئیس فدراسیون فوتبال به گزینه خارجی برای مربیگری تیم ملی فوتبال در کنار امیر قلعه نویی است.

گزینه خارجی در کنار قلعه نویی روی نیمکت ایران ، زمان تصمیم نهایی برای انتخاب مربی تیم ملی

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران در حالی اردوی فروردین 1402 خود را با برگزاری دو دیدار محبت آمیز مقابل روسیه و کنیا پشت سر گذاشت که هنوز کادر فنی این تیم تکمیل نشده است.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران پس از پذیرش هدایت این تیم درباره انتخاب مربیان تازه برای حضور در جمع کادر فنی گفت: باید قطعا برای این تیم، مربی که سابقه نشستن روی نیمکت جام جهانی را دارد اضافه کنیم. قرار است کادر خود را بیشتر کنیم تا در همه موارد مثل مشاور، پشتیبانی و تدارکات کنار همدیگر باشیم. قطعا یک مربی خارجی هم اضافه می کنیم.

پس از صحبت های قلعه نویی در کنفرانس خبری جنجالی اش پس از بازی با روسیه شایعاتی درباره احتمال بازگشت یکی از مربیان خارجی پیشین تیم ملی ایران در دوره سرمربیگری کارلوس کی روش مطرح و خیلی زود هم تکذیب شد.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نیز در مورد اینکه آیا قلعه نویی از دستیاران خارجی هم در تیم ملی استفاده خواهد کرد یا خیر، اظهار کرد: یک دستیار خارجی در کادر فنی تیم ملی حضور خواهد داشت. این موضوع در حال رایزنی است. دستیاران ایرانی وی هم معرفی شده است. قلعه نویی خودش در مورد برنامه ها و دستیارانش صحبت خواهد کرد.

با پایان تعطیلات نوروز 1402 فدراسیون فوتبال گزینه هایی را برای دستیاری قلعه نویی در نظر دارد اما انتخاب نهایی مربی مورد نظر را تمام و کمال به سرمربی سپرده است تا امیر قلعه نویی در این باره تصمیم گیری کند.

جلسه بین قلعه نویی و تاج برای انتخاب مربی خارجی و همچنین قرارداد دستیاران ایرانی اواخر فروردین ماه برگزار خواهد شد. قلعه نویی رزومه دو تن از مربیانی که در 2018و 2022 سابقه حضور در جام جهانی را داشته اند بررسی کرده است و قرار است پس از جلسه با تاج درباره انتخاب نهایی خود به جمع بندی برسد.

سرمربی تیم ملی ایران قصد دارد هرچه زودتر کادر مربیان خود را تکمیل کند تا بهترین انتخاب بازیکنان را برای فیفا دی بعدی که از 22 خردادماه تا اول تیرماه است را انتخاب کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "گزینه خارجی در کنار قلعه نویی روی نیمکت ایران ، زمان تصمیم نهایی برای انتخاب مربی تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه خارجی در کنار قلعه نویی روی نیمکت ایران ، زمان تصمیم نهایی برای انتخاب مربی تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید