هریس تماس ترامپ با مسئول انتخابات جورجیا را سوءاستفاده گستاخانه از قدرت خواند

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، کامالا هریس در یک تجمع انتخاباتی در حمایت از دو نامزد دموکرات شرکت کننده در دور دوم انتخابات مربوط به کرسی مجلس سنا در ایالت جورجیا شدیدا از تلاشهای دونالد ترامپ برای لغو نتایج انتخابات در این ایالت انتقاد نموده و او را صدای استیصال نامید.

هریس تماس ترامپ با مسئول انتخابات جورجیا را سوءاستفاده گستاخانه از قدرت خواند

به نقل از یاهونیوز، کامالا هریس این صحبتها را در ساوانا ساعاتی بعد از انتشار اخبار اینکه دونالد ترامپ روز شنبه یک ساعت وقت صرف جلب نظر براد رافنسپرگر، وزیر امور داخلی ایالت جورجیا به منظور یافتن 11780 رای و اعلام کردن او به عنوان برنده در این ایالت نموده، مطرح نمود.

کامالا هریس به مخاطبان سخنرانی خود گفت: آیا شما همه خبر آن گفتگوی ضبط شده را شنیدید؟ آن مطمئنا صدای استیصال بود. مطمئنا همینطور بود. و آن همچنین یک سوءاستفاده بی شرمانه و گستاخانه از قدرت از سوی رئیس جمهور آمریکا بود.

کامالا هریس در حمایت از جان اوسوف و رافائل وارنوک، دو نامزد دموکرات شرکت نماینده در دور دوم انتخابات سنا که هر دو قبل از هریس سخنرانی کردند در این تجمع شرکت کرد. این معاون رئیس جمهور منتخب آمریکا از رای دهندگان در ایالت جورجیا خواست تا در دور دوم انتخابات مربوط به کرسی های سنا شرکت نمایند. در صورتی که این دو دموکرات در دور دوم انتخابات طی فردا سه شنبه در ایالت جورجیا پیروز شوند هریس به عنوان معاون رئیس جمهور در جایگاهی قرار می گیرد که با توجه به تقسیم شدن مساوی کرسی های سنا بین دو حزب می تواند نتیجه مساوی در رای گیری ها را بشکند.

خبر جنجالی مربوط به تماس تلفنی ترامپ با رافنسپرگر پتانسیل تاثیرگذاری بر نتایج انتخابات فردا را داشته و هریس از ترامپ و دیگرانی که انتخابات در جورجیا را لکه دار خواندند، انتقاد کرد. او به جمعیت گفت: آنها این گستاخی را داشتند که اظهار نمایند شما نمی دانستید دارید چه کار می کنید. و این که شما حتما به نحوی نامشروع (در رقم زدن پیروزی به جو بایدن، رئیس جمهور منتخب در ایالت جورجیا) عمل نموده اید و آنها شش شکایت ثبت کردند و هر بار شکست خوردند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "هریس تماس ترامپ با مسئول انتخابات جورجیا را سوءاستفاده گستاخانه از قدرت خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هریس تماس ترامپ با مسئول انتخابات جورجیا را سوءاستفاده گستاخانه از قدرت خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید