فعالیت گالری ها از ابتدای اردیبهشت ماه مجاز است

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام نمود: نگارخانه های هنرهای تجسمی به شرط ثبت نام در سامانه اصناف و صنایع وزارت بهداشت، از ابتدای اردیبهشت ماه مجاز به فعالیت هستند.

فعالیت گالری ها از ابتدای اردیبهشت ماه مجاز است

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آمیتیس تک، هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با توجه به ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا برای اجرای طرح فاصلهگذاری هوشمند و حمایت از فعالیت نگارخانه ها با اولویت صیانت از سلامت کارکنان، هنرمندان و بازدیدنمایندگان، این واحدهای صنفی می توانند درصورت تمایل به بازگشایی، فعالیت های خود را از اول اردیبهشت آغاز نمایند.

البته پیش از آن ضرورت دارد نگارخانه های هنرهای تجسمی برای آغاز فعالیت های خود در سامانه ثبت نام اصناف و صنایع وزارت بهداشت به نشانی https://www.salamat.gov.ir ثبت نام نموده و با رعایت نکات بهداشتی اعلام شده فعالیت نمایند.

آغاز و ادامه فعالیت ها منوط به عدم برگزاری افتتاحیه و برگزاری برنامه هایی است که منجر به تجمع و تراکم مراجعه نمایندگان گردد.

آغاز و ادامی فعالیت های نگارخانه ها بدون ثبت نام در این سامانه منجر به عدم صدور مجوز فعالیت و یا در صورت فعالیت، موجب توقف فعالیت واحد مربوطه خواهد شد.

هدایت های لازم برای فعالیت واحدهای کاری، پس از تکمیل ثبت نام به صورت الکترونیکی ابلاغ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فعالیت گالری ها از ابتدای اردیبهشت ماه مجاز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت گالری ها از ابتدای اردیبهشت ماه مجاز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید