شکار خفاش به وسیله استاد صید ماهی در دریا

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، این تجربه منحصر به فرد به وسیله عکاس حیات وحش و راهنمای عکاسی متخصص ادل اسنید و دخترش لوگان اسنید در یک صبح به یاد ماندنی در Shingwedzi، در پارک ملی کروگر ثبت شده است.

شکار خفاش به وسیله استاد صید ماهی در دریا

به گزارش سانا، آن ها داستان و تصاویر خود را به اشتراک گذاشتند.

ادل اسنید به تازگی از رانندگی صبحگاهی برگشته بود، که از شرایط نوری نه چندان ایده آل برای عکاسی ناامید شده بود. وقتی وسایلش را روی میز پاسیو باز کرد، ناگهان توجه ادل با حرکتی در درختی نزدیک جلب شد.

من شاه ماهی را دیدم و در نگاه اول فکر کردم که پروانه غول پیکری را گرفته است. نزدیکترین دوربین را گرفتم و به درخت نزدیک شدم. قبل از اینکه شاه ماهی به درخت بعدی برود پیروز به گرفتن یک عکس شدم.

در آفریقای جنوبی، گونه های زیادی از شاه ماهیان وجود دارد و هر کدام طیف منحصر به فردی از عادات غذایی را نشان می دهند. بسیاری از شاه ماهی ها ماهی خوار هستند، به این معنی که در درجه اول از ماهی تغذیه می نمایند.

آن ها با دقت در آب فرو می روند تا طعمه خود را بگیرند. با این حال، بعضی از گونه ها، مانند وودلندز شاه ماهی، رژیم غذایی متنوع تری را انتخاب می نمایند و از حشرات، سخت پوستان و حتی مهره داران کوچک در وعده های غذایی خود استفاده می نمایند.

هر گونه شاه ماهی با محیط خاص خود سازگار شده است. این شاه ماهی خفاش را برای غذا انتخاب نموده بود.

منبع: فرارو

به "شکار خفاش به وسیله استاد صید ماهی در دریا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکار خفاش به وسیله استاد صید ماهی در دریا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید