شرایط بازگشت بازماندگان از تحصیلبه دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل بازگشت به تحصیل پذیرفته شدگان و دانشجویان بازمانده از تحصیل رشته های غیرپزشکی این دانشگاه را ابلاغ کرد.

شرایط بازگشت بازماندگان از تحصیلبه دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، دکتر معصومه طباطبایی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل بازگشت به تحصیل پذیرفته شدگان و دانشجویان بازمانده از تحصیل رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد و براساس این دستورالعمل، ادامه تحصیل پذیرفته شدگان و دانشجویان رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی که به دلایل مختلف از ادامه تحصیل باز مانده اند از جمله ترک تحصیل نموده، عدم مراجعه داشته و یا در صورت قبولی ثبت نام ننموده اند و یا انصراف داده اند، در صورت مراجعه از تاریخ اول مهر ماه 1400 تا 31 شهریور 1401 با ثبت مرخصی بدون احتساب در سنوات در نیمسال یا نیمسال های عدم مراجعه، بلامانع است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، این دستورالعمل شامل دانشجویان تحصیلات تکمیلی که فقط انتها نامه و رساله آنها به جای مانده، نمی گردد. لذا برای این دانشجویان برابر ضوابط و مقررات آموزشی و با رعایت قوانین نظام وظیفه (درخصوص آقایان) تصمیم گیری به عمل می آید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شرایط بازگشت بازماندگان از تحصیلبه دانشگاه آزاد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط بازگشت بازماندگان از تحصیلبه دانشگاه آزاد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید