سقوط از ارتفاع، علت مرگ سها رضانژاد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، فوت سها رضانژاد با فرضیه سقوط از ارتفاع مطابقت بیشتری دارد.

سقوط از ارتفاع، علت مرگ سها رضانژاد

به گزارش گروه حوادث وبلاگ آمیتیس تک و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز گلستان، سها رضانژاد 19تیر ماه امسال همراه گروهی 34نفره از تهران به ارتفاعات جهان نما در شهرستان کردکوی سفر کرده بود اما یک روز بعد ناپدید شد تا اینکه خاتمه روز 18مرداد ماه، امدادگران پیروز شدند پیکری مجهول الهویه را کشف کنند که در ادامه تعیین شد متعلق به این کوهنورد استان البرز است.

حسین زارعی، مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان می گوید: علت دقیق فوت او، صدمات متعدد بدنی بر اثر اصابت جسم سخت تعیین شده که می تواند با فرضیه سقوط از ارتفاع مطابقت داشته باشد.

وی ادامه داد: 18مرداد ماه جسدی مجهول الهویه متعلق به یک خانم که در ارتفاعات شهرستان کردکوی پیدا شده بود، به پزشکی قانونی استان منتقل شد و تیمی تخصصی جسد را مورد معاینه قرار دادند.

به دلیل گذشت زمان طولانی از رها شدن جنازه و از بین رفتن بافت نرم در بسیاری از قسمت های بدن و آثار فساد نعشی، امکان تعیین هویت از روی چهره و معاینه ظاهری امکان پذیر نبود. البته متعلقاتی همراه جسد بود که از آنها استفاده شد، اما به طور قطعی نمی توانستیم بگوییم که جسد متعلق به خانم رضانژاد است و به همین خاطر آزمایش DNA انجام شد.

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان گفت: پس از دریافت نمونه از جنازه و خون پدر و مادر متوفی، نمونه ها برای انجام آزمایش DNA به تهران ارسال و با توجه به حساسیت موضوع، در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه آزمایش اعلام و هویت جسد شناسایی شد.

وی گفت: با توجه به شکستگی های متعدد در استخوان جمجمه، ستون فقرات، دنده ها و اندام فوقانی و تحتانی و محرز نشدن آثار بزه، علت دقیق فوت صدمات متعدد بدنی بر اثر اصابت جسم سخت تعیین شد که می تواند با فرضیه سقوط از ارتفاع مطابقت داشته باشد.

منبع: جام جم آنلاین

به "سقوط از ارتفاع، علت مرگ سها رضانژاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط از ارتفاع، علت مرگ سها رضانژاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید