خبر تلخ برای تیم ملی؛ بازی با کره تماشاگر ندارد!

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت 17 روز سه شنبه در مرحله سوم انتخابی جام جهانی قطر در استادیوم آزادی با هم ملاقات می نمایند.

خبر تلخ برای تیم ملی؛ بازی با کره تماشاگر ندارد!

فدراسیون فوتبال ایران از مدت ها پیش اعلام نموده بود که میخواهد این بازی را با حضور 7 تا 10 هزار تماشاگر و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کند اما در نهایت این امر میسر نشد و بازی بدون حضور تماشاگر انجام خواهد شد.

حسن کامرانی فر سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال روز گذشته گفته بود که این فدراسیون در زمان مقرر و حتی زودتر نامه خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا برای گرفتن مجوز حضور تماشاگران ارسال نموده بود و مسئله ای از بابت فدراسیون وجود نداشته است.

کامرانی فر روز گذشته در واکنش به انتشار خبرهای عدم حضور تماشاگران در بازی روز سه شنبه گفته بود که فیفا امروز (یکشنبه) جواب قطعی خود را اعلام خواهد نمود.

فدراسیون فوتبال پیش از این هم اعلام نموده بود استفاده از یاری داور ویدئویی (VAR) هم در این مسابقه مقدور نیست و VAR به صورت آفلاین در بازی با کره جنوبی استفاده می گردد. در واقع امکان بازبینی صحنه ها و تغییر رای داور در موارد مشکوک وجود ندارد.

منبع: فرارو

به "خبر تلخ برای تیم ملی؛ بازی با کره تماشاگر ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر تلخ برای تیم ملی؛ بازی با کره تماشاگر ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید