حرکت نو ال جی برای ایجاد کسب و کار متاورس نو در زمینه حیوانات

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، ال جی الکترونیکس برای یک برند تجاری مرتبط با حیوانات همدم مجازی در ایالات متحده درخواست داده است.

حرکت نو ال جی برای ایجاد کسب و کار متاورس نو در زمینه حیوانات

این شرکت برای ثبت واژه PETAVERSE به عنوان یک علامت تجاری در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) اقدام کرد. PETAVERSE کلمه ای مرکب از حیوانات خانگی و متاورس است. ایده این پلت فرم است که حیوانات همدم مجازی را در فضای مجازی که شبیه دنیای واقعی است، پرورش دهیم.

ال جی الکترونیکس در اسناد درخواست علامت تجاری خود شرح داده است که PETAVERSE نرم افزار پلتفرمی است که تجربیات کاربر مربوط به حیوانات همراه را در واقعیت مجازی ارائه می دهد. کاربران می توانند در جوامع مجازی با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند، از بازی ها و ویدیوهای مربوط به حیوانات همراه لذت ببرند یا نحوه پرورش حیوانات همراه را به اشتراک بگذارند.

صاحبان صنعت بر این باورند که ال جی الکترونیکس می خواست در فرآیند کاوش در فرصت های تجاری نو علامت تجاری خود را ثبت کند و احتمال ورود ال جی الکترونیکس به بازار حیوانات همدم مجازی در میان مدت تا بلندمدت وجود دارد.

تحلیلگران می گویند تلویزیون ها توجه زیادی به بازار متاورس به عنوان یک محرک رشد نو بر اساس فناوری رقابتی اطلاعات و ارتباطات (IT) خود دارند.

سال گذشته ال جی الکترونیکس (ال جی) برای کمپین 2021 LG Healthy Home Solutions، از هواداران بازی Animal Crossing the Horizon و Fortnite دعوت کرد تا عملاً آخرین راهکارهای سالم خانه خود را تجربه نموده و تغییر مثبتی در زندگی مردم ایجاد نمایند. با بارگذاری تصاویری از گیم پلی بازی در رسانه های اجتماعی، بازیکنان می توانستند از ال جی به Habitat for Humanity کره جنوبی یاری مالی نمایند.

LG Home Island در Animal Crossing the Horizon سه منطقه موضوعی داشت که در آن بازیکنان می توانستند لوازم مدرن شرکت را کاوش نموده و در ماموریت های سرگرم نماینده شرکت نمایند.

منبع: فوت و فن

به "حرکت نو ال جی برای ایجاد کسب و کار متاورس نو در زمینه حیوانات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت نو ال جی برای ایجاد کسب و کار متاورس نو در زمینه حیوانات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید