تویوتا ونزا 2021 از آزمون ایمنی جاده های آمریکا سربلند بیرون آمد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، علاوه بر طراحی شیک و مصرف سوخت هیبریدی، با دریافت عنوان انتخاب ایمنی برتر تویوتا اکنون می تواند در خصوص ایمنی ونزا 2021 هم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

تویوتا ونزا 2021 از آزمون ایمنی جاده های آمریکا سربلند بیرون آمد

مؤسسه بیمه برای ایمنی عظیمراه ها (IIHS) در آمریکا در آنالیز خودروهای سال جاری، به این کراس اوور جذاب تویوتا رتبه دوم جدول امتیازات با عنوان انتخاب ایمنی برتر (Top Safety Pick) را داده است که نشان از ویژگی های عالی و همه جانبه آن در آزمون های ایمنی دارد.

تنها چیزی که باعث شد این خودرو از دستیابی به امتیاز نخست با عنوان انتخاب ایمنی برتر+ (+Top Safety Pick) باز بماند، چراغ های جلوی آن است که اندکی پایین تر از استاندارد ظاهر شد.

در میان آزمون های ایمنی، تویوتا ونزا 2021 (Venza 2021) توانست بالاترین رتبه خوب را در آزمایش تصادف به دست آورد. همچنین رتبه بندی پیشگیری از برخورد آن چشمگیر است. مجموعه ای از سیستم های ترمز و هشدار اتوماتیک ونزا که برای جلوگیری از تصادف خودرو با ماشین های دیگر و عابران پیاده آزمایش شده است، بالاترین امتیاز فوق العاده را برای هر دو فناوری کسب نموده است. این سیستم ها در همه مدل های ونزا استاندارد است. در آخر دسترسی اتصالات جایگاه کودک است که توانسته به رتبه خوب را برای ایمنی دست یابد.

همان طور که گفته شد نقطه ضعف این خودرو در آزمون ایمنی، چراغ های جلو آن بودند. این چراغ های LED در مدل پایه از نوع بازتابنده هستند که به دلیل روشنایی ناکافی در پیچ های سمت چپ جاده، دومین رتبه کم با عنوان پایین را به خود اختصاص داده است.

در عین حال مدل بهبودیافته تویوتا ونزا 2021 با پروژکتورهای LED پیروز شد در این آزمون ایمنی یک پله بالاتر قرار بگیرد و امتیاز قابل قبول را کسب کند. یک خودرو برای دریافت جایزه انتخاب ایمنی برتر+ (+Top Safety Pick) باید در تمام آزمایش های چراغ جلو حداقل رتبه قابل قبول را کسب نموده باشد.

  • نگاهی به جدیدترین مدل تویوتا یاریس؛ اتومبیلی کوچک با مزایای عظیم

عکس ها: تویوتا ونزا 2021

Credit: Toyota

منبع: AuroBlog

منبع: دیجیکالا مگ

به "تویوتا ونزا 2021 از آزمون ایمنی جاده های آمریکا سربلند بیرون آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تویوتا ونزا 2021 از آزمون ایمنی جاده های آمریکا سربلند بیرون آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید