توصیه به خریداران مسکن در مرکز

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، بازار مسکن مرکز در ایام منتهی به بهمن ماه با افزایش حجم عرضه روبه رو شده و به نظر می رسد در ماه آینده بستر لازم برای افزایش حجم معاملات با توجه به تنوع عرضه فراهم است. اما عرضه در حجم قابل قبول فقط شرط لازم رونق معاملات ملکی در شب عید است و شرط کافی نیست.

توصیه به خریداران مسکن در مرکز

به گزارش دنیای اقتصاد متقاضیان خرید مسکن به طور معمول برای مصون ماندن از عواقب تورم سال تازه، خرید ملکی خود را در ایام شب عید نهایی نمایند. هرچند تورم ماهانه ملکی در بهمن و اسفند نیز به طور معمول از اغلب ماه های دیگر سال بیشتر است؛ اما با این حال خرید در امسال از نگاه متقاضیان مسکن منطقی تر از موکول کردن آن به سال آینده است؛ به ویژه با توجه به اینکه فروردین ماه بازار مسکن به حالت نیمه تعطیل درمی آید و فرصت و حتی فایل در حجم قابل قبول برای بازدید وجود ندارد.

با این حال خریداران ملکی باید این گزاره را در جریان جست وجوی این روزها لحاظ نمایند که قیمت ها به واسطه ورود به ایام شب عید تند شده است. جست وجوگران ملکی باید قبل از اقدام به معامله در جریان ارزش واقعی املاک یک محدوده قرار بگیرند و این امر جز به وسیله صرف وقت فراوان برای بازدید از فایل های مختلف امکان پذیر نیست. کسانی که قصدشان برای خرید ملک در هفته های آینده جدی است، پس از آنالیز فایل های مختلف می توانند حدود ارزش آپارتمان مطلوب خود را برآورد و از اطمینان به قیمت های اعلامی اولیه پرهیز نمایند.

بعضی فعالان بازار مسکن می گویند قیمت تعدادی از فایل ها به حدی پرت است که حتی یک معامله نه با آن قیمت که با قیمت 10 تا 15درصد پایین تر از آن نیز در آن موقعیت مکانی انجام نشده است. به این ترتیب خریداران باید با حساسیت ویژه نسبت به سطح قیمت های پیشنهادی، خانه مطلوب خود را در بازار جست وجو نمایند.

منبع: فرارو

به "توصیه به خریداران مسکن در مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه به خریداران مسکن در مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید