بیلد و افشای علت عدم حضور تراشتگن در لیست آلمان

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان، مارک آندره تراشتگن را برای بازی های ملی ماه نوامبر دعوت نکرده است.

بیلد و افشای علت عدم حضور تراشتگن در لیست آلمان

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آمیتیس تک، اخیراً مصدومیت مارک آندره تراشتگن انتها یافت و این دروازه بان آلمانی به ترکیب تیم بارسلونا بازگشت. در حالی که به نظر می رسد او با توجه به دوری طولانی مدت از میادین کمی با افت روبرو شده است، اما در بازی های اخیر عملکردی درخشان داشته و چندین بار دروازه تیم رونالد کومان را به اشکال شگفت انگیزی نجات داده است.

به نظر می رسید با توجه به عملکرد خوب تراشتگن او به اردوی تیم ملی آلمان برای بازی های ملی ماه نوامبر دعوت شود اما لیست مانشافت در حالی اعلام شد که نام گلر بارسلونا در آن دیده نمی شود. یواخیم لوو از این چهار دروازه بان برای اردوی جدید تیم ملی آلمان دعوت کرده است: مانوئل نویر، کوین تراپ، برند لنو و اولیور باومن.

از طرفی این طور به نظر می آید که لوو قصد ندارد در مورد مارک آندره تراشتگن عجله کند. بیلد در این رابطه مدعی شده که این مسئله یک توافق با این دروازه بان آلمانی و یواخیم لوو بوده است. تراشتگن تازه از مصدومیت بازگشته و به همین دلیل ترجیح می داده که در بارسلونا بماند و تمرینات خود را ادامه دهد تا به بالاترین آمادگی ممکن دست پیدا کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بیلد و افشای علت عدم حضور تراشتگن در لیست آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیلد و افشای علت عدم حضور تراشتگن در لیست آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید