جومونگ در جام جهانی خط و نشان کشید ، ادعای بزرگ پس از شب تاریخی

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، کاپیتان تیم ملی فوتبال کره جنوبی براین باور است که تیمش شانس پیروز شدن برابر برزیل را در مرحله حذفی جام جهانی دارد.

جومونگ در جام جهانی خط و نشان کشید ، ادعای بزرگ پس از شب تاریخی

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک آنلاین، تیم ملی فوتبال کره جنوبی با پیروزی که در بازی سرانجامی برابر پرتغال به دست آورد به عنوان تیم دوم راهی دور بعد شد و باید در این مرحله به مصاف برزیل برود.

سون هیونگ مین، کاپیتان سرشناس کره جنوبی درباره قرعه برزیل گفت: برزیل نشان داده است که تیم بسیار باکیفیت است و از مدعیان قهرمانی است اما ما هم شانس پیروزی در این بازی را داریم. برزیل در برخی از بازی ها و دقایق نوسان دارد. نهایت کوشش خود را برای پیروز شدن به کار می گیریم.

او ادامه داد: من به عملکرد خود و تیمم افتخار می کنم. فوتبال پر از لحظات زیبا و احساسی است و به همین دلیل من به این ورزش بسیار علاقه دارم. در فوتبال لحظات سرنوشت ساز هستند و امکان پیروز شدن برابر برترین تیم ها هم وجود دارد. ما دیدیم که ژاپن دست به کار باور نکردنی زد و اسپانیا و آلمان را کنار زد. من هم از خوشحالی زیاد اشک ریختم چرا که مدت ها بود منتظر این لحظه بودم. گاهی اوقات در اوج نیستم و عملکرد خوبی ندارم با این حال هم تیمی هایم در کنارم هستند و از من حمایت می نمایند و به همین دلیل باید از آن ها تشکر کنم.

سون در سرانجام گفت: هدف نخست ما صعود به مرحله حذفی بود. اکنون که در مرحله حذفی هستیم برای صعود به مراحل بالاتر نهایت کوشش خود را به کار می گیریم. در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. احتمال هر چیزی وجود دارد. ما هم شانس خود را برابر برزیل آزمایش می کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "جومونگ در جام جهانی خط و نشان کشید ، ادعای بزرگ پس از شب تاریخی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جومونگ در جام جهانی خط و نشان کشید ، ادعای بزرگ پس از شب تاریخی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید