بهترین پروازها با توقفگاه های مجانی

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، این 12 خط هوایی به شما اجازه می دهند تا با پرداخت هزینه یک شهر، به دو شهر پرواز کنید. برای شناخت آنها با خبرنگاران همراه باشید.

بهترین پروازها با توقفگاه های مجانی

برخی از خطوط هوایی، توقف رایگان ارائه می کنند. بنابراین می توانید از دو شهر با پرداخت هزینه تنها یک شهر دیدن کنید. به جای صبر کردن برای ادامه پرواز در فرودگاه، خطوط هوایی توقفگاه های مجانی را برای چند روز پیشنهاد می کنند تا قبل از اینکه به جهت خود ادامه دهید، در محل نو گشتی بزنید.

گزینه های آنها متنوع هستند، از یک توقف کوتاه تا تمام هفته و حتی همراه با یک راهنمای محلی برای آشنایی و اکتشاف شهر.

ما در اینجا 12 خط هوایی، که یک توقفگاه مجانی ارائه می کنند را لیست کرده ایم، از توکیو تا هلسینکی.

فین ایر (Finnair)

نگاهی به ساختمان های هنر نو، کافه ها و بوتیک های هلسینکی بیندازید و از یک توقف مجانی بیش از 5 روز در فنلاند بدون هیچ هزینه اضافی، لذت ببرید.

توقفگاه برای مشتریانی که از راه هلسینکی پرواز می کنند قابل اجرا است که شامل دیدن شفق شاقتصادی تا تجربه سونا در یخ مشهور این کشور می شود.

خطوط هوایی هاوایی (Hawaiian Airlines)

مشتریان سفر، هر یک از خطوط هوایی (11 مقصد بین المللی) می توانند از یک توقف مجانی، در هر بخش از سفر لذت ببرند و در هونولولو (Honolulu) آفتاب بگیرند.

هیچ محدودیتی در تعداد روزهایی که شما در توقفگاه می توانید سپری کنید، وجود ندارد. هر چند مشتریان سفر در داخل کشور برای یک توقف باید حدود 200 هزار تومان بپردازند.

ایسلند ایر

مسافرانی که با ایسلند ایر پرواز می کنند، می توانند هفت شبانه روز از توقف مجانی در ریکیاویک لذت ببرند. آنجا آنها می توانند از هر چیزی، مانند شیرجه زدن در مرداب آبی تا رفتن به منظره ها طبیعی مانند زمین های آتش فشانی، دریاچه های درخشان و دیدن آبشارها لذت ببرند.

خط هوایی، حتی یک راهنما به شما پیشنهاد می دهد. یک فرد محلی که به صورت مجانی شما را به الماس های مخفی کشور در طی اقامتتان می برد.

تی ای پی پرتغال (TAP Portugal)

مشتریان پرواز پرتغال (هواپیمایی حامل پرچم این کشور) می توانند یک توقف مجانی در لیسبون یا پورتو، بدون هیچ هزینه اضافی برای بلیط (به علاوه پیشنهادات منحصر به فرد و تخفیفات)، برای بیش از سه شب بگیرند.

برای اعمال این پیشنهاد، شما باید یک سفر رفت و برگشت رزرو کنید. اما آنهایی که این کار را انجام داده اند، به رستوران ها و هتل ها دسترسی خواهند داشت.

ایر کانادا

اگر زمان وقفه بین پرواز بیش از 6 ساعت باشد به این معنا است که شما می توانید یک توقف مجانی در تورنتو، مونترآل و ونکوور از طریق ایر کانادا بدون هزینه اضافی داشته باشید.

هتل ها نیز برای پروازهای کلاس تجاری، پرمیوم، اقتصادی یا اجاره ای هستند. در حالی که برای مشتریان تانگو و فلکس از شبی 180 هزار تومان شروع می شود.

کا ال ام (KLM)

با کا ال ام، شما از مزیت دو توقف رایگان در آمستردام برخوردار می شوید که یک توقف مجانی در بلیط خروجی و دیگری در بلیط ورودی است.

واو ایر (WOW air)

در حال حاضر به خاطر پروازهای فوق العاده ارزانش شناخته می شود. واو ایر به مسافرانش این اجازه را می دهد تا توقف کنند و ایسلند را بدون هیچ هزینه اضافی در پرواز برگشت بین آمریکای شاقتصادی و اروپا، اکتشاف کنند.

گزینه توقفگاه در موتور رزرو خط هوایی، زمان انتخاب پرواز برگشت، به صورت آنلاین وجود دارد.

هواپیمایی اتحاد

هواپیمایی اتحاد برای کلاس درجه اول، کلاس تجاری و اجاره ای خود، در بلیط (تایید شده هواپیمایی اتحاد از طریق ابوظبی)، توقف مجانی تقدیم می کند.

مشتریان می توانند به صورت رایگان در ابوظبی (شهر خانگی خط هوایی) گردش کنند و اگر اقامت دو شبه را رزرو کرده باشند، یک شب اضافی را در یک هتل بپردازند.

خط هوایی ژاپن

گزینه های توقف رایگان خط هوایی ژاپن به مقصد پرواز بستگی دارد، اما مشتریان می توانند یک توقف رایگان در توکیو (برای مثال در پروازی که از آمریکای شاقتصادی می آید) به دست آورند.

خطوط هوایی ترکیه

برای پروازهایی که زمان انتظار برای پرواز دومشان 24 ساعت یا کمتر است، مشتریان پرواز با خطوط هوایی ترکیه، می توانند بدون پرداخت هزینه، از فرودگاه خارج شوند و منظره تاریخی استانبول را کشف کنند.

به عنوان قسمتی از برنامه استانبول گردی، مهمانان قبل از برگشت برای پرواز بعدی خود از فرودگاه خارج می شوند و به رستوران ها و مکان های دیدنی شهر می فرایند.

هواپیمایی تایلند

به خاطر پیشنهاد تازه از طرف خط هوایی، که البته محدود هم هست، مشتریان پرواز کامبوج، لائوس، ویتنام، چین، ژاپن، هند، ایران یا اروپا حالا می توانند یک هتل مجانی برای یک شب اقامت در بانکوک مطالبه کنند.

خطوط هوایی کوپا (Copa Airlines)

خطوط هوایی کوپا (حامل پرچم کانادا) و سازمان گردشگری پاناما، یک توقف رایگان در پاناما را ارائه کرده اند. گرچه برای دریافت استراحتگاهتان، شما قبل از اینکه خرید بلیط خود را کامل کنید، نیاز دارید اطمینان حاصل کنید یک توقف در پاناما را رزرو کرده باشید.

منبع: کجارو / time.com

به "بهترین پروازها با توقفگاه های مجانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین پروازها با توقفگاه های مجانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید