بهترین جایگاه هواپیما کدام است؟

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، بهترین جایگاه در هواپیما

به نظر شما بهترین جایگاه در هواپیما کدام است؟ این سوال جواب های زیادی دارد، اینکه بهترین جایگاه در هواپیما کدام یک از جایگاه های آن می تواند باشد کاملا بستگی به اولویت های شما به عنوان مسافر دارد. با خبرنگاران همراه باشید تا با توجه به تحقیقاتی که اجرا شده به شما بگوییم که با توجه به خواسته هایتان کدام جایگاه برای شما مناسب تر است.

بهترین جایگاه هواپیما کدام است؟

اگر جایی کاملا امن و ایمن می خواهید

همیشه ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی بر این عقیده هستند که همه جایگاه ها از نظر ایمنی مثل هم هستند اما این طور به نظر می آید که ایمنی بعضی از جایگاه ها از جایگاه های دیگر بیشتر است. در تحقیقات سال 2007 تعیین شد که مسافرانی که در نزدیکی دم هواپیما می نشینند به احتمال 40 درصد بیش از آن هایی که در ردیف های جلوی هواپیما هستند در هنگام سقوط جان سالم به در می برند. پس اگر نگران ایمنی خودتان هستید تا جایی که می توانید به سمت عقب هواپیما بروید.

اگر می خواهید سریع از هواپیما خارج شوید

اگر فقط یک کیف دستی برداشته اید و می خواهید زودتر خودتان را به نزدیک ترین شهر ممکن برسانید، اگر دلتان می خواهد مدت زمانی ماندن در هواپیما را به کمترین میزان خود برسانید و زمان بیشتری را در شهر مقصد باشید باید در جلوی هواپیما در سمت چپ بنشینید در این قسمت درب خروج هواپیما قرار گرفته است و از اینجا مسافران از هواپیما خارج می شوند، اینطوری می توانید اولین نفری باشید که از هواپیما خارج می شود.

اگر می خواهید در هواپیما بخوابید

با صدای همیشگی موتور و نداشتن جای مناسب، خوابیدن در ارتفاع 35 هزار پایی کمی سخت است اما بعضی از جایگاه ها نسبت به بعضی دیگر راحت تر هستند و کمک می کنند تا راحت تر خوابتان ببرد. جایگاه هایی که در کنار پنجره قرار دارند کمک می کنند تا سرتان را روی آن ها تکیه دهید و خواب راحتی را تجربه کنید. همچنین در آنجا لازم نیست هر بار که مسافر کناری شما خواست از جایش بلند شود از خواب بیدار شوید تا او رد شود. جایگاه ای در کنار پنجره در ردیف جلو که ساکت تر است محل مناسبی برای خوابیدن می باشد.

اگر می خواهید تجربه غذا خوردن بهتری داشته باشید

در قسمت جلوی هواپیما ساکت تر است و رطوبت بیشتری دارد و به همین دلیل بر اساس تحقیقات تغذیه ای در جلوی هواپیما مزه غذاها بهتر به نظر می آید. هوای خشک کابین و صدای بلند موتور هواپیما باعث می شود که نتوانیم مزه و بوی غذا و آشامیدنی خود را به درستی بفهمیم پس اگر می خواهید مزه غذا را بهتر حس کنید تا جایی که می توانید به کابین خلبان نزدیک تر شوید، با اینکه ممکن است در آن جلو به شما آخرین نفر غذا برسد!

اگر تکان خوردن های هواپیما را دوست ندارید

وقتی همه قسمت های هواپیما می لرزد جایگاه هایی هستند که در آن ها شدت لرزه ها کمتر حس می شوند. در وسط هواپیما در بالای بال ها بنشینید در آنجا هواپیما ثابت تر است و لرزه های کمتری دارد.

منبع: telegraph.co.uk

منبع: الی گشت

به "بهترین جایگاه هواپیما کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین جایگاه هواپیما کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید