24 فلش مموری فانتزی مجذوب کننده؛ گزینه های رنگارنگ و پرطرفدار

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، اگر در پی خرید فلش مموری هستید، به صدها گزینه مختلف دسترسی دارید. برای بعضی کاربران ویژگی هایی مانند سرعت انتقال اهمیت بسیار زیادی دارد و بنابراین باید بین برترین مدل های ساخت برندهای مشهور دست به انتخاب بزنند. اما برای بعضی دیگر سرعت انتقال چندان اهمیت ندارد و بیشتر در پی فلش مموری به ظاهر مجذوب کننده هستند. در این مطلب به 24 فلش عروسکی می پردازیم که البته بسیاری از آن ها را می توانیم در دسته فلش مموری های فانتزی قرار دهیم. بنابراین اگر می خواهید یک فلش مموری فانتزی بخرید، این راهنمای خرید را از دست ندهید.

24 فلش مموری فانتزی مجذوب کننده؛ گزینه های رنگارنگ و پرطرفدار

فلش مموری طرح اسب تک شاخ مدل Ul-Pv-Ucr1 ظرفیت 64 گیگابایت

بدنه این فلش عروسکی در برابر ضربات می تواند مقاومت بالایی از خود نشان دهد زیرا برای بدنه آن از PVC استفاده شده است. مانند بیشتر فلش های عروسکی، این مدل هم ابعاد کوچک و وزن بسیار پایینی دارد و به راحتی می توانید آن را در جیب خود قرار دهید. البته به علت همین میزان کوچک، باید مراقب باشید تا گم نگردد. حافظه این فلش مموری عروسکی به 64 گیگابایت می رسد و می تواند سرعت خواندن اطلاعات 20 مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتن 10 مگابایت در ثانیه را ارائه کند.

فلش مموری طرح پسرک و دخترک مدل Ul -Boy and girlظرفیت 128 گیگابایت مجموعه 2 عددی

فلش مموری طرح دخترک و پسرک به گونه ای طراحی شده که علاوه بر سرعت قابل قبول ارسال و دریافت اطلاعات دارای ظاهری زیباست که می توانید از آن به عنوان آویز هم استفاده کنید. مهم ترین نکته درباره این محصول، طراحی آن است. بدنه این فلش به گونه ای طراحی شده است که از آن در برابر ضربه و نفوذ گرد و غبار محافظت می نماید. همانطور که از نام این محصول پیداست، در حقیقت این پکیج از 2 فلش مموری 128 گیگابایتی تشکیل شده که مبتنی بر USB 2.0 هستند و بنابراین نباید انتظار سرعت بالایی از این دو فلش داشته باشید.

فلش مموری طرح مرد آهنی مدل Ul-Iron man01 ظرفیت 8 گیگابایت

کاراکتر مرد آهنی هیچ نیازی به معرفی ندارد و یکی از محبوب ترین شخصیت های کتاب ها و فیلم های شرکت Marvel محسوب می گردد. بنابراین اگر در پی خرید یک فلش مموری عروسکی و فانتزی با شکل و شمایل این کاراکتر هستید، می توانید این مدل را بخرید که فقط 12 گرم وزن دارد. البته باید به ظرفیت 8 گیگابایتی آن هم اشاره کنیم که این روزها ظرفیت بالایی محسوب نمی گردد.

فلش مموری طرح هری پاتر مدل DPL1224 ظرفیت 64 گیگابایت

هری پاتر طبیعتا نیازی به معرفی ندارد و همچنان یکی از مشهورترین کاراکترهای مربوط به دنیا های فانتزی محسوب می گردد. این فلش مموری به شکل کاراکتر هری پاتر 64 گیگابایت ظرفیت اسمی دارد که البته مانند دیگر فلش مموری ها، ظرفیت حافظه آن مقداری پایین تر عدد ارائه شده است. به طور تعیین با خرید این فلش می توانید از ظرفیت حدود 59 گیگابایت استفاده کنید. این فلش از استاندارد USB 2.0 بهره می برد.

فلش مموری طرح باب اسفنجی مدل Ul-Pv-BoEs10 ظرفیت 8 گیگابایت

این فلش مموری با طرح باب اسفنجی یکی دیگر از فلش مموری های فانتزی در فروشگاه وبلاگ آمیتیس تک محسوب می گردد که در کل کیفیت ساخت خوبی دارد و برای بدنه آن از PVC استفاده شده است. این مدل ظرفیت 8 گیگابایتی دارد و برای افرادی که در پی استفاده از یک فلش مموری عروسکی باکیفیت هستند می تواند گزینه خوبی باشد.

فلش مموری طرح دسته بازی مدل Ultita-GC ظرفیت 8 گیگابایت

این فلش مموری با داشتن ظاهر یک دسته بازی، می تواند گزینه مناسبی برای هدیه دادن به گیمرها باشد. ظرفیت این مدل 8 گیگابایت است که طبیعتا ظرفیت بالایی محسوب نمی گردد ولی برای کاربران زیادی در حد انتقال فایل های کوچک می تواند کافی باشد. سرعت خواندن اطلاعات به وسیله این فلش به 20 مگابایت در ثانیه می رسد و برای نوشتن اطلاعات هم سرعت 10 مگابایت در ثانیه ارائه می دهد.

فلش مموری طرح نوارکاست مدل Ul-Pv-casstyp01 ظرفیت64گیگابایت

سال هاست که دیگر نوار های کاست مورد استفاده قرار نمی گیرند اما به علت ارزش نوستالژیک که دارند، بعضی کاربران به محصول های مبتنی بر این طراحی علاقه نشان می دهند. این محصول که از ظرفیت 64 گیگابایتی بهره می برد، می تواند گزینه مناسبی برای هدیه دادن به افرادی باشد که همچنان به نوار کاست ها علاقه دارند یا اینکه با دریافت چنین هدیه ای، به یاد خاطرات خوش گذشته خود می افتند.

فلش مموری طرح دوربین عکاسی نیکون مدل Ul-CN02 ظرفیت 8 گیگابایت

فلش مموری طرح دوربین عکاسی می تواند یکی از هدیه های مجذوب نماینده به عکاس ها باشد. در این زمینه فلش مموری به شکل دوربین های شرکت های مختلف فراوری شده و این مدل به شکل دوربین های نیکون است و می تواند مورد توجه هواداران دوربین های عکاسی نیکون قرار بگیرد. این مدل فقط 8 گیگابایت ظرفیت دارد و از زنجیر برای اتصال به جا کلیدی هم بهره می برد.

فلش مموری طرح کفش اسکیت مدل Ul-Skatte01 ظرفیت 64 گیگابایت

یکی دیگر از فلش های فانتزی در وبلاگ آمیتیس تک ، این فلش مموری به شکل کفش اسکیت است که سه مدل با رنگ های مختلف به فروش می رسد. این تنوع رنگی مربوط به چرخ های این اسکیت است و می توانید بین رنگ های آبی، سبز و صورتی این چرخ ها دست به انتخاب بزنید. با توجه به ظرفیت 64 گیگابایتی این فلش، برای استفاده های مختلف کاربردی محسوب می گردد ولی طبیعتا نباید انتظار ارائه سرعت بالایی از آن داشته باشید.

فلش مموری طرح ویولون مدل Ul-PVC-Violin03 ظرفیت 32 گیگابایت

این فلش مموری به شکل ویولون از بدنه سیلیکونی و بادوامی بهره می برد و فقط 15 گرم وزن دارد. ظرفیت حافظه آن به 32 گیگابایت می رسد و برخلاف بعضی فلش مموری های فانتزی که کیفیت ساخت بالایی ندارند، این مدل واقعا از کیفیت بالایی بهره می برد. البته مانند دیگر فلش های مشابه، باید ببینید که که طراحی خاص آن مسئله ای برای وصل کردن به دستگاه موردنظر شما ایجاد می نماید یا نه.

فلش مموری طرح چرخ خیاطی مدل Ul-Pv-SewMechi01 ظرفیت 32 گیگابایت

در بین فلش های فانتزی موجود در وبلاگ آمیتیس تک ، باید به این مدل به شکل یک چرخ خیاطی هم اشاره کنیم که برای خیاطان با سلیقه یک هدیه عالی محسوب می گردد. این مدل که از PVC ساخته شده، 32 گیگابایت ظرفیت دارد و برای خواندن اطلاعات 20 مگابایت در ثانیه ارائه می دهد و سرعت نوشتن اطلاعات هم 10 مگابایت در ثانیه است.

فلش مموری طرح هواپیما 02 مدل UL-Airplane02 ظرفیت 64 گیگابایت

این هم یکی دیگر از فلش مموری های فانتزی نسبتا پرطرفدار در فروشگاه وبلاگ آمیتیس تک است که در رنگ های مختلفی به فروش می رسد. این مدل 128 گیگابایت ظرفیت دارد که طبیعتا قرار نیست سرعت بالایی برای کاربران ارائه کند. البته قبل از خرید این فلش فانتزی باید به دستگاه هایی که می خواهید فلش را به آن ها وصل کنید هم توجه کنید. زیرا ممکن است بال های این هواپیما برای اتصال فلش به دستگاه موردنظر مشکل ساز گردد.

فلش مموری طرح لباس کاکا مدل UL-kaka01 ظرفیت 8 گیگابایت

با وجود اینکه این فلش مموری به عنوان فلش دارای طرح لباس کاکا به فروش می رسد، ولی در حقیقت بر روی این محصول نام کاکا ذکر نشده و فقط شاهد قرارگیری عدد 10 بر روی این لباس هستیم که بازیکن های مشهوری در تیم ملی برزیل این لباس را بر تن نموده اند. این فلش مموری به لطف ترکیب رنگ زرد و آبی جلوه مجذوب نمایندهی دارد و برای علاقمندان به تیم ملی فوتبال برزیل می تواند گزینه بسیار خوبی برای هدیه دادن باشد. ضمناً باید خاطرنشان کنیم ظرفیت حافظه داخلی این مدل به 8 گیگابایت می رسد.

فلش مموری طرح گوزن شمالی مدل DPL1018 ظرفیت 32 گیگابایت

یکی دیگر از فلش های عروسکی مجذوب نماینده در فروشگاه وبلاگ آمیتیس تک ، فلش مموری طرح گوزن شمالی است که این مدل از ظرفیت 32 گیگابایت بهره می برد و ضمناً از USB 3.0 پشتیبانی می نماید. این یعنی نسبت به بسیاری از فلش مموری های عروسکی موجود در وبلاگ آمیتیس تک ، می تواند سرعت بالاتری ارائه کند. این مدل فقط در یک رنگ عرضه می گردد و به رنگ های مختلف آن دسترسی ندارید.

فلش مموری طرح تفنگ چسب حرارتی مدل Ul-Glue01 ظرفیت 128 گیگابایت

بدنه این فلش مموری فانتزی که به شکل یک تفنگ چسب حرارتی طراحی شده، طراحی بسیار مجذوب نمایندهی دارد و در همان نگاه اول توجه را جلب می نماید. وزن این فلش مموری به 25 گرم می رسد و با توجه به پشتیبانی از استاندارد USB 2.0 قرار نیست سرعت بالایی در اختیار کاربر قرار دهد. البته نباید ظرفیت 128 گیگابایتی این فلش مموری را از قلم بیندازیم که این یعنی با خرید آن، به ظرفیت بسیار بالایی دست پیدا می کنید.

فلش مموری طرح توپ بسکتبال مدل Ultita -BB01 ظرفیت 32 گیگابایت

بسیاری از هواداران و بازیکنان رشته های ورزشی در پی داشتن وسایل روزمره و شخصی با اشکال ورزشی هستند و فلش مموری ها هم از این قافله عقب نمانده اند و مدل های مختلفی به شکل وسایل ورزشی مانند توپ ورزش های مختلف عرضه شده اند. این فلش مموری که به شکل توپ بسکتبال است، جنس خوبی دارد و به لطف وجود یک سوراخ در بدنه آن، می توان از این فلش مموری فانتزی به عنوان جا کلیدی هم استفاده کنید.

فلش مموری طرح ماتروشکا مدل Ul-Pv-Mros01 ظرفیت64گیگابایت

ماتروشکا یکی از سوغات کشور روسیه است که به مجموعه ای از عروسک های کوچک شونده تو در تو گفته می گردد. اگر به این سوغات روسیه علاقه دارید، پس احتمالا این فلش مموری می تواند توجه شما را جلب کند که از PVC ساخته شده و 27 گرم وزن دارد. ظرفیت این فلش مموری به 64 گیگابایت می رسد و ابعاد آن 40 در 30 در 60 میلی متر است.

فلش مموری طرح پاتریک مدل Ul-Patrik01 ظرفیت 32 گیگابایت

شخصیت پاتریک اگر محبوبیت بیشتری نسبت به کاراکتر باب اسفنجی نداشته باشد، بدون شک در رتبه دوم قرار می گیرد. علاقه مندان به این کاراکتر می توانند این فلش مموری عروسکی را خریداری نمایند که 20 گرم وزن دارد و ظرفیت آن به 32 گیگابایت می رسد. البته مانند بیشتر فلش مموری های عروسکی، قرار نیست سرعت زیادی ارائه کند ولی در کل کار راه انداز است.

فلش مموری طرح روباه مدل Ul-Fox01 ظرفیت 8 گیگابایت

این فلش مموری به شکل روباه، طراحی بسیار مجذوب نمایندهی دارد و مواد به کار رفته برای بدنه هم کیفیت بالایی دارند. این مدل از ظرفیت 8 گیگابایت بهره می برد و فقط 20 گرم وزن دارد. بعلاوه مانند بیشتر فلش مموری های فانتزی، می توانید از این فلش به عنوان جا کلیدی استفاده کنید تا همیشه آن را به همراه داشته باشید.

فلش مموری طرح بت من مدل UL-Batman01 ظرفیت 8 گیگابایت

شخصیت بت من طبیعتا هیچ نیازی به معرفی ندارد که بدون شک یکی از محبوب ترین شخصیت های مربوط به دنیای کمیک بوک ها محسوب می گردد. این فلش مموری فانتزی می تواند هدیه مجذوب نمایندهی برای هواداران این کاراکتر باشد. جنس بدنه آن سیلیکونی است و بنابراین دوام بالایی دارد. وزن آن فقط 13 گرم است و به عنوان جا کلیدی هم می توانید از آن استفاده کنید.

فلش مموری طرح جغد مدل Ul-Pv-Ow01 ظرفیت 8 گیگابایت

این فلش مموری که به شکل جغد است، در رنگ های مشکی، آبی، سبز و صورتی به فروش می رسد و بنابراین با توجه به سلیقه خود، می توانید بین رنگ های مختلف دست به انتخاب بزنید. ظرفیت این مدل 8 گیگابایت است و از استاندارد USB 2.0 پشتیبانی می نماید. از دیگر ویژگی های آن می توانیم بدنه باکیفیت و وزن بسیار پایین اشاره کنیم.

فلش مموری طرح همبرگر مدل Ul-Burger ظرفیت 8 گیگابایت

همبرگر یکی از محبوب ترین غذاهای فست فودی در دنیا محسوب می گردد و به همین دلیل یک فلش مموری به شکل همبرگر می تواند مورد توجه زیادی قرار بگیرد. این فلش مموری به لطف استفاده از بدنه سیلیکونی، در برابر ضربه بسیار مقاوم است و ظرفیت آن به 8 گیگابایت می رسد. در کل اگر دنبال یک فلش مموری فانتزی به شکل همبرگر هستید، این مدل به احتمال زیاد می تواند توجه شما را جلب کند.

فلش مموری طرح پوکمون مدل Ul-Pok01 ظرفیت 64 گیگابایت

پوکِمون ابتدا نام بازی رایانه ای از شرکت ژاپنی نینتندو بود که با استقبال فراوان از آن تبدیل به انیمه پرطرفدار تلویزیونی و مجموعه فیلم سینمایی شد. چند سال قبل هم بازی پوکمون به شدت مورد توجه نهاده شد. فلش مموری طرح پوکمون به گونه ای طراحی شده است که از آن در برابر ضربه و گرد و غبار محافظت می نماید. این فلش مموری عروسکی ابعاد کوچک و وزن کمی دارد و به راحتی می توان آن را در جیب گذاشت یا به دسته کلیدآویزان کرد. این مدل دارای ظرفیت 64 گیگابایت است.

فلش مموری طرح کیتی مدل Ul-Pv-Kt10 ظرفیت 64 گیگابایت

عروسک های کیتی به شدت بین دختران محبوب هستند و انواع و اقسام محصولات با طرح این عروسک راهی بازار شده است. این فلش مموری هم یکی دیگر از محصولات مبتنی بر طرح کیتی است که از ظرفیت 64 گیگابایت بهره می برد. این فلش عروسکی 45 گرم وزن دارد و به لطف کیفیت بالا، می توانید تا مدت ها از آن استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مطلب به 24 فلش مموری عروسکی و فانتزی پرداختیم که البته می توانستیم موارد بسیار بیشتری را معرفی کنیم. بار دیگر باید تاکید کنیم که این نوع فلش ها معمولا سرعت بالایی ندارند ولی در کل به خاطر ظاهر خاص، مورد توجه قرار می گیرند. بنابراین اگر از فلش مموری از نظر سرعت انتظار زیادی ندارید و می خواهید از یک فلش فانتزی و مجذوب نماینده استفاده کنید، توصیه می کنیم در وبلاگ آمیتیس تک از بین صدها گزینه موجود، مدل مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "24 فلش مموری فانتزی مجذوب کننده؛ گزینه های رنگارنگ و پرطرفدار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "24 فلش مموری فانتزی مجذوب کننده؛ گزینه های رنگارنگ و پرطرفدار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید