برونگراترین و درونگراترین افراد به ترتیب ماه تولد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، شخصیت شناسی ها یک ابزار مفید و جالب برای خودشناسی و ارتباط با دیگران است. با این حال، باید به این نکته توجه کنیم که این تست ها فقط یک ابزار هستند و نمی توانند شما را به صورت کامل توصیف نمایند.

برونگراترین و درونگراترین افراد به ترتیب ماه تولد

فروردین

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: بدون شک فروردین ماهی ها برونگرا ترین ها بین 12 ماه دیگر هستند. آن ها انرژی بسیار زیادی دارند. دوست دارند همواره در مرکز توجه باشند و فعال و پر شور و نشاط هستند. مهارت اجتماعی بسیار عالی دارند؛ حتی برای اینکه دیگران را به خودشان جذب نمایند، ماسک و نقاب دیگری به صورت می زنند. آن ها افراد قوی هستند و در بین شلوغی همواره مورد توجه قرار می گیرند و زمانی که به مهمانی می رسند، همه را دور خودشان جمع می نمایند.

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: مرداد ماهی ها مدام در پی جلب توجه هستند و هرگز نمی توانند مدت زمان طولانی تنها بمانند. آن ها کوشش زیادی می نمایند تا به هدف خود برسند و هرگز تسلیم نمی شوند. افراد خلاقی هستند و خیلی راحت دیگران را سرگرم می نمایند. گرما و محبت زیادی دارند و پر جنب و جوش هستند و هرگز از فعالیت زیاد و جذب دیگران خسته نمی شوند.

خرداد

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: خرداد ماهی ها افراد برون گرایی هستند. احتیاج به ارتباط برقرار کردن با دیگران دارند. فرقی ندارد که چقدر سرشان شلوغ باشد؛ در هر صورت در گروه های شبکه اجتماعی فعال می مانند و با دیگران صحبت می نمایند. اگر نتوانند کاری برایشان انجام دهند، حتما به حرف هایشان گوش می دهند. آن ها عاشق این هستند که دورشان شلوغ باشد و بتوانند خودشان را ابراز نمایند.

مهر

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: مهر ماهی ها افراد اجتماعی هستند. خیلی خوب ارتباط می گیرند و خیلی راحت وارد تبادل نظر با دیگران می شوند. دیدار افراد تازه برای آن ها اتفاقی خوشایند است و خیلی خوب آن کسی را که می خواهند پیدا می نمایند. همواره در پی تعادل و هارمونی و هماهنگی هستند و کمتر زمانی را پیدا می کنید که آن ها تنها باشند.

آذر

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: به نظرتان برای افراد کنجکاو و خوش ذوقی مثل آذر ماهی ها دیدار با افراد تازه چیز خوشایندی است؟ قطعاً همین طور خواهد بود. شخصیت آذر ماهی ها به گونه ای است که سرشار از انرژی هستند و هرگز متوقف نمی شوند. آن ها دوست دارند زمان زیادی را در محیط های اجتماعی سپری نمایند و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. آن ها افراد خلاقی هستند و همواره در کنار شان خاطرات خوبی برایتان رقم می خورد، زیرا برونگرا های پر انرژی هستند.

آبان

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: کاریزما و جذابیت آبان ماهی ها بر همگان واضح و مبرهن است. آن ها عاشق ارتباط برقرار کردن با دیگران هستند و خیلی خوب در این کار ظاهر می شوند. احساساتی هستند و به زمان احتیاج دارند تا خودشان را ریکاوری نمایند و دوباره انرژی بدست بیاورند. افراد رازداری هستند و هرگز نسبت به دیگران شک و تردید ندارند. شاید چند نفر از آبان ماهی ها را به عنوان افراد درونگرا بشناسید که جزء استثنائات هستند.

تیر

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: تیر ماهی ها هم درونگرا هستند و هم برونگرا. یعنی دقیقا در این دو ویژگی تعادل دارند. آن ها افراد دوست داشتنی و فعالی هستند و دوست دارند همواره به جا های تازه بروند و خودشان را نشان دهند، اما در برخی از شرایط ترجیح می دهند که تنها باشند؛ بنابراین پیش بینی آن ها کمی سخت است. اگر از لحاظ روحی شرایط خوبی نداشته باشند، هرگز تمایل به دیدار دیگران ندارند و بهتر است که مدتی آن ها را تنها بگذارید تا دوباره خودشان را پیدا نمایند.

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: علاقه به تنهایی

شهریور

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: شهریور ماهی ها افراد برونگرایی نیستند. در بیشتر شرایط افراد خجالتی و دقیقی می باشند. معمولاً سکوت می نمایند و برایشان فرقی ندارد که در این سکوت اطرافیان چه فکر می نمایند. آن ها با سکوت شان می توانند محیط را تجزیه تحلیل نمایند و برای حرکت و اقدام بعدی تصمیم بگیرند. شک و تردید در دل شان زیاد است که در موردش صحبت نمی نمایند و به خاطر همین، جزء افراد درونگرا محسوب می شوند.

اردیبهشت

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: احتمالاً اردیبهشتی ها را با ویژگی لجبازی می شناسید. این افراد احساسات خیلی قوی و عمیقی دارند که کنار آمدن با آن ها کار راحتی نیست. دوست دارند بدون اینکه از سمت دیگران مورد نصیحت قرار بگیرند یا کسی آن ها را مجبور به عجله کند، کارشان را به انجام برسانند. آن ها خیلی اهل خوشگذرانی نیستند و کمی از دیگران فاصله می گیرند. افراد مودب، ساکت و محترمی هستند و اگر وارد جمعی شوند که در آنجا سر صدا نمایند، و جوک بگویند، دیگران را متعجب می نمایند، زیرا اغلب اوقات ساکت و درونگرا هستند.

دی

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: دی ماهی ها افراد زندگی شان را خودشان انتخاب می نمایند و در این مورد حساس هستند. آن ها ترجیح می دهند که فقط یک دوست باوفا داشته باشند تا اینکه هزار نفر آدم معمولی و بی خاصیت دورشان را پر کند. آن ها گاهی اوقات غیرقابل پیش بینی می شوند، اما به هر حال جزء افراد درونگرا محسوب می شوند. آن ها افراد مرموزی هستند و کمتر زمانی می بینید که بخواهند احساسات شان را بیان نمایند.

اسفند

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: اسفند ماهی ها احساسات عمیقی دارند. در جهانی فانتزی خودشان زندگی می نمایند. فهم و درک آن ها کار راحتی نیست، زیرا ویژگی هایشان منحصر به فرد است؛ بنابراین زمان می برد تا آن ها را بیشتر بشناسید. کمی واکنشی عمل می نمایند و همین باعث سوء تفاهم می گردد. آن ها سعی می نمایند که زمان بیشتری را در جهانی رویایی خودشان سپری نمایند تا اینکه در واقعیت باشند. در درونگرا بودن اسفند ماهی ها هیچ شکی نیست.

بهمن

روانشناسی برونگرایی و درونگرایی ماه ها: بهمن ماهی ها در بین 11 ماه دیگر بالاترین حد درونگرایی را دارند. آن ها هدف دارند. شاید هدف شان به بزرگی تغییر کل جهان باشد. زمان بیشتری را به فکر کردن می پردازند تا این که بخواهند حرف بزنند و به خاطر همین دوست دارند در یک اتاق ساکت تنها باشند و در جهانی خودشان غرق شوند. شاید رفتارشان کمی برای شما عجیب باشد، اما اشتباه نکنید؛ آن ها مدام در حال تفکر می باشند. افراد خونگرم و دوست داشتنی هستند، اما هرگز احساسات شان را با کسی به اشتراک نمی گذارند و سعی می نمایند که در دایره ارتباطی خود خیلی با دقت پیش بروند و معمولاً تنهایی و خلوت با خودشان را به قرار گرفتن در جمع دیگران ترجیح می دهند.

منبع: تفریح روز

منبع: فرارو

به "برونگراترین و درونگراترین افراد به ترتیب ماه تولد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برونگراترین و درونگراترین افراد به ترتیب ماه تولد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید