آسفالت 99 کیلومتر راه روستایی در استان اردبیل

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آسفالت 99کیلومتر راه روستایی استان اردبیل در یک ساله منتهی به مهرماه امسال اطلاع داد.

آسفالت 99 کیلومتر راه روستایی در استان اردبیل

کلیم الله وثوقی گفت: طی یک سال گذشته با چهار درصد رشد 170 کیلومتر راه روستایی در استان اردبیل بهسازی شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل بعلاوه از اجرای عملیات اسفالت 99 کیلومتر از جاده های روستایی استان در این مدت اطلاع داد و گفت: این در حالی است که در یک سال قبل از آن تنها 37 کیلومتر از راه های روستایی استان اسفالت شده بود که اقدامات یک سال اخیر 168 درصد رشد را در این مدت نشان می دهد.

وثوقی می گوید: در این مدت 25 دستگاه سامانه هوشمند کنترل جاده ای در جهت های ارتباطی استان اردبیل نصب و راه اندازی شده است.

او بعلاوه از روکش آسفالت100 کیلومتر راه اصلی و فرعی و روستایی در استان اردبیل طی یک سال گذشته اطلاع داد و گفت: این اقدام با حدود 426 درصد رشد از 19 کیلومتر در مدت مشابه سال گذشته به 100 کیلومتر افزایش یافته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اعلام کرد: طی یک سال گذشته یک هزار و 466 کیلومتر از جاده های استان خط کشی شده و سه هزار و 50 کیلومتر از جاده های استان نیز حفاظ نصب شده است.

وثوقی اعلام کرد: در یک سال گذشته 13.5 کیلومتر از جاده ای استان اردبیل مجهز به سیستم روشنایی شدند در حالی که این اندازه در یک سال قبل از آن کمتر از یک کیلومتر به مجهز به این سیستم شده است.

او با اشاره به تعمیر اساسی 27 پل و تونل واقع در جهت های جاده های استان اردبیل اضافه کرد: طی یک سال گذشته با دو برابر افزایش6 نقطه حادثه خیز جاده های استان نیز اصلاح شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل بعلاوه از جابجایی بیش از چهار میلیون تن کالا در جهت های جاده ای استان اردبیل اطلاع داد و گفت: در این مدت بیش از یک میلیون و 372 هزار مسافر به وسیله شبکه حمل و نقل عمومی استان جابجا شده که نسبت به یک سال مشابه قبل از آن 6 درصد افزایش داشته است.

وبلاگ آمیتیس تک اردبیل اردبیل

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آسفالت 99 کیلومتر راه روستایی در استان اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسفالت 99 کیلومتر راه روستایی در استان اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید