آزادراه تهران ـ شمال بازگشایی شد، بازگشایی جاده چالوس در محدوده شهرستانک ـ چالوس

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای آزادراه تهران ـ شمال و محور کرج ـ چالوس (حدفاصل شهرستانک تا چالوس) (رفت و برگشت) که به علت ریزش کوه تا اطلاع بعدی مسدود اعلام شده بود، بازگشایی شد.

آزادراه تهران ـ شمال بازگشایی شد، بازگشایی جاده چالوس در محدوده شهرستانک ـ چالوس

محور کرج ـ چالوس حوزه استان البرز حدفاصل کرج تا شهرستانک کماکان مسدود است.

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران ـ شمال نیز عصر دیروز درباره ممنوعیت تردد در این آزادراه به تسنیم گفته بود: سازه های آزادراه تهران ـ شمال در بارش های اخیر به خوبی عمل نموده است. در 2 مقطع تردد در آزادراه تهران ـ شمال محدود شد؛ مرحله اول پنجشنبه گذشته بود که به علت بارش های اطراف سد کرج، تردد وسایل نقلیه از کرج به شهرستانک در جاده چالوس ممنوع شد.

شهسواری اضافه کرد: در زمان ممنوعیت تردد در این محدوده، مردم از آزادراه تهران ـ شمال استفاده می کردند و تردد به شمال برقرار بود. مرحله دوم محدودیت تردد مربوط به روز شنبه هفته جاری است که حوالی سیاه بیشه در جاده چالوس (در استان مازندران) ریزش داشتیم.

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران ـ شمال اعلام کرد: این اتفاق باعث شد با دستور پلیس راهور و سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ممنوعیت تردد در آزادراه تهران ـ شمال برقرار گردد که تا کنون نیز ادامه داشته است.

شهسواری گفت: مشکل جاده چالوس در محدوده هریجان در استان مازندران تا فردا رفع می گردد و در صورت حل مشکل در استان مازندران تردد در آزادراه تهران ـ شمال امکان پذیر خواهد بود.

منبع: گردشبان

به "آزادراه تهران ـ شمال بازگشایی شد، بازگشایی جاده چالوس در محدوده شهرستانک ـ چالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادراه تهران ـ شمال بازگشایی شد، بازگشایی جاده چالوس در محدوده شهرستانک ـ چالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید